Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

marian123

Użytkownicy
 • Content Count

  426
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

32 Bardzo Dobra

About marian123

 • Rank
  Writer

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  krosno
 • Hobby
  Tv-sat,muzyka,filmy
 • Tuner
  VU+ Ultimo 4k

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Niech zainstaluje oscama bo w Openatv brak jest cam-a,oscam jest forum lub zainstaluje: https://www.sat-4-all.com/board/applications/core/interface/file/attachment.php?id=20894 wchodzisz w pluginy zielony>softcam>pobierasz oscama.
 2. marian123

  2850 Graterlia

  Dreamexplorer: enigma2-plugin-system-dreamexplorer_1.0_sh4.ipk
 3. Sprawdziłem przed chwilą ten jetload na ekino i dostaję error: Invaild data fund when processing input code:-1094995529
 4. Aktualizacja jest online ale dobrze jest zrobić backup by w razie jak coś pójdzie nie tak z aktualizacją móc wrócić do tego co było konfingi do oscama masz w etc/tuxbox/config oscam usr/bin/cam lub zainstaluj myupdapter i z niego pobierz oscama a konfingi podmienisz po ftp.
 5. saw70 instalowałeś ffmpeg,exteplayer3 ci brakuje.
 6. marian123

  2850 Graterlia

  DreamExplorer powinien być na feedzie nie ma sprawdziłeś?-co do myupdapter to tu jest temat: https://www.sat-4-all.com/board/topic/214785-plugin-myupdater/
 7. Przed aktualizacją trzeba było przenieść konfingi i birarkę oscama na dysk komputera przez ftp i po aktualizacji przenieść z powrotem do odbiornika,jak tego nie zrobiłeś to teraz pobierz z podpiętych oscama arm,konfingi masz to przenieś po ftp do odbiornika.
 8. Popatrz w konfig oscama jaki masz port bo chyba jakiś inny niż ten 8888.
 9. Mario do tego trzeba mieć wtyczkę MyJDownloader taką jak np.jest w Hyperionie od PKT,mam konto założone na MyJDownloader te dane wpisuje do e2playera zapisuje restart e2playera ustawiam logowanie do pilot.wp.pl wchodzę i widzę planszę i napis: Waiting for client connection i tak czekam...czekam i nic się nie dzieje,kiedyś był tu temat że dane wpisane w e2playera nie wystarczą by to działało,chyba bez plugina nie zadziała?
 10. Takie informacje są w skinie VFD w usr/share/enigma2/VFD skin i tam masz plik(pliki-jeśli jest do wyboru kilka skinów) w formacie xml z nazwą skina jakiego używasz.
 11. Ustaw folder aktualizacji na zadmario.gitlab.io i jego fork poniżej,na samym końcu ustaw by aktualizował wszystkie paczki zapisz zmiany restart odbiornika i po tym powinno pobrać i zainstalować dodatki.
 12. Podmiana swoją drogą ustawiłeś folder aktualizacji na zadmario.gitlab.io i zapisałeś zmiany restart odbiornika i po tym powinno pobrać i zainstalować dodatki.
 13. Po dzisiejszej aktualizacji online plugin przestał działać-wchodzę w plugin restart odbiornika tylko tak u mnie jest?.
 14. Mario co jest z ekino że działa tylko jeden serwer file1 a pozostałe pokazują brak linków?-da się to naprawić?.Na przeglądarce działa jeszcze hqq serwer pozostałe nie działają.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.