Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

spoko2

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Pozytywna

About spoko2

 • Rank
  Nowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  bgard
 • Tuner
  dreamsky 256HD
 1. U mnie działa pilot od telewizora LG . Pilot obsługuje znakomicie dekoder V+ uno 4kSE. Warunkiem było przełączenie w dekoderze VU+ w ustawieniach systemu - Remote Control Code z 2 na 1. Przestaje wówczas działać pilot od dekodera ale pilot od LG po sparowaniu jak opisał powyżej deyath przejmuje potrzebne funkcje. Działa bardzo dobrze. Niektóre funkcje można obsłużyć za pomocą OpenVebif (np. wejście w menu dekodera).
 2. spoko2

  Lista kanalow *.sdx

  Listy z takim rozszerzeniem są np. do tunera Dreamsky 256 hd, jest ich pełno w internecie. Do edycji STBEditor.
 3. dodam, że dobrze działa w sieci domowej - pliki samba
 4. Dreamsky to dość ciekawy tunerek i daje sporo możliwości. Jest chyba mało popularny w Polsce, dlatego też musimy liczyć na pomoc naszych południowych i wschodnich sąsiadów. Nie ma nawet forum , ktore by opisywało szerzej możliwości tego tunerka. Wszędzie tylko po łebkach. Dzięki czeskiemu forum poznałem trochę możliwości i muszę stwierdzić, że starsze softy (do 1.30) nastawione były bardziej na funkcje tunera sat i mediaboxa a nowsze zajęły się sharingiem , fiołkami a zatraciły takie funkcje jak odtwarzanie filmów, nagrywanie , nagrywanie czasowe, rMVB. Dzięki nowym softom jedno zaczyna działać drugie już nie itd. Obecnie najstabilniejszym jest chyba 1.38. Niestety nie jestem informatykiem i nie potrafię grzebać w firmware i cieszęsię ztego co jest. Odtwarzacz z softami powyżej 1.30 nie przewija większości formatów, nagrywanie czasowe nie zawsze działa, napisy bez możliwości edycji , czasami przesunięte w czasie, rmvb nie działa mimo zapewnień sprzedawcy że format jest obsługiwany i wiele innych. Dobrze działają fiołki. Softy powyżej 1.38 wieszają - nie polecam. Może ktoś coś dopisze..
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.