Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

wlodek66

Użytkownicy
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Pozytywna

About wlodek66

 • Rank
  Nowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Tuner
  dm500hd

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Mogę prosić o namiary na neoboot-a do zgemma H9 S2 ?
 2. Sorry, faktycznie maja pomyłka oczywiście chodziło mi o efilmy.tv
 3. Może na https://ekino-tv.pl można się logować ,ale ja mam konto na http://www.efilmy.tv
 4. Witam. Dzięki kol.@-=Mario=- za poprawienie efilmy.tv już działa tylko brak miniatur. A co do premium-posiadam konto premium ekino.tv ale w E2IPlayer po zalogowaniu wyświetla mi ''błąd logowania'' i to już od kiedy mam konto premium(ok 2 miesiące) , jak to ugryść?
 5. Witam. U mnie efilmy.tv też nie działa, na stronie internetowej wszystko ok
 6. Nie testowałem, ale może poprostu trzeba włączeć polskie hosty w ustawieniach. Po rozpakowaniu w folderze icon są ikonki polskicz hostów
 7. Witam. Po aktualizacji do wersji 2.12 nie mogę wejść do Neoboot-a (VU+UNO4K we Flashu openpli 7.0).Nie ma info o żdnych błedach, jakieś pomysły-proszę.
 8. Witam. Dziś mnie podkusiło żeby zainstalować w neoboot openspa i gdy wystartowałem z openspa stoi na ekranie bootowania. Jak teraz mogę wystartować z innego image np.z flash (openpli 7.0). Zgóry dzięki.
 9. Witam. A czy vu+uno4k jest wspierany przez NeoBoot ?
 10. wlodek66

  Konwerter picon

  Proponuje Fotosizer http://www.fotosizer.com
 11. wlodek66

  stanby

  W dm500hd Merlin3 jest taka funkcja: Menu>konfiguracja>system>konfiguracja>>wyłącz gdy żaden klawisz nie został naciśnięty przez: strzałkami na pilocie < > ustaw na po ilu godzinach bezczynności ma się wyłączyć
 12. Wgrywasz przez przeglądarkę secondstage-dm500hdv2-88.nfi i bez rebootu wgrywasz image dreambox-image-dm500hdv2-20130815.nfi po wgraniu image dajesz reboot Przy próbie wgrania secondstage-dm500hdv2-88.nfi wyskakuje taki komunikat: INVALID IMAGE (YOU NEED A IMAGE WITH AT LEAST 2ND #89), to somo jest jak wgrywam DreamUp-em
 13. Próbowałem instalować przez przeglądarkę. Po przytrzymaniu przycicku "power" z przodu i włączeniu do prądu pokazuje mi na ekranie jakie mam secondstage. Po komędzie opkg list | grep secondstage: root@dm500hdv2:~# opkg list | grep secondstage dreambox-secondstage - 89-r12.0 root@dm500hdv2:~#
 14. Właśnie to secondstage 88 próbowałem wgrać ale mam wgrane w tunerze secondstage 89 i nie chce się załadować niższa wersja. Co mogę jeszcze zrobić oprócz lutowania.
 15. Witam. Nabyłem niedawno dm500hd v2 i chciałbym w nim uruchomić usb , czy jest taka miżliwość? Prubowałem wgrać secondstage-dm500hdv2-88 fixusb ale mam wgrane secondstage-89 i nie wchodzi. Z góry dziękuję.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.