Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.
Sign in to follow this  
dariuszmichna

Chcesz oglądać szybciej S****?

Recommended Posts

Witam! Proponuję wszystkim osobom czytającym to forum przyłączenie się do faktoryzacji i oczywiście namawianie innych. Co to takiego? Najogólniej mówiąc faktoryzacja to połączona/zespołowa praca internautów nad złamaniem skomplikowanych aktualnych kodów (kluczy RSA), dzięki którym nastąpi na naszych TV światłość. W tej chwili jest wykonanych ok. 92tys. curwików (krzywych) w 8 serii, a trzeba ją dokończyć (120tys. curvików), obliczyć 9 serię z 240tys. curvików i ostatnią 10 serię 340 tys. Wcześniejsze serie już są obliczone. Obecnie nad projektem pracuje ok. tysiąca osób. 1 szybki komputer przez dobę jest w stanie obliczyć ok. 3 do 5 curwików. Im więcej się osób przyłączy, tym szybciej będzie się mogło oglądać jasność na s****e. Z moich obliczeń wynika, że zostało jeszcze 610 tys. curwików do obliczenia. Dla jasności podam, że gdyby tylko jeden komputer pracował non stop np. taki jak mój (2GHz), to musiałby pracować przez ok. 630 lat. Dlatego tak bardzo jest ważne, żeby każdy kto chce oglądać co nieco więcej, żeby się przyłączył.

Więcej szczegółów o faktoryzacji, kodach, itp. Znajdziesz tu: http://laki.dvhk.pl/faq/faktorx_teoria.htm Poczytajcie sobie i koniecznie się przyłączcie do klubu faktoryzantów.

Chciałem tak przy okazji też nadmienić, że sam niedawno przyłączyłbym do faktoryzacji. Przyłączyłbym się wcześniej, ale po skonfigurowaniu pliku ecmclient.cfg i uruchomieniu ecmclient.exe przez chwilę migał mi ekran i nic się nie działo. Nic nie pomagało. A ja nie mogłem sobie z tym poradzić. Dopiero po uzyskaniu poprawionego pliku instalacyjnego udało mi się zapisać do klubu faktoryzatorów . Podaję do niego link: http://upload.dvhk.pl/content.php?id=3440 (w tej chwili chyba nie działa – stronka z uwagi na śmierć Ojca Św. została na jakiś czas zamknięta).

Ale można te spakowane i wszystkie potrzebne pliki pobrać stąd: plik załadowałem tu http://www.e-tv.pl/upload/upload.php nazywa się on ECMClientInstall do faktoryzacji.zip

Program jest o tyle dobry, że są statystyki. Biorąc pod uwagę, że minął 1 miesiąc od nadejścia ciemności egipskich i wyliczenia ok. 25 proc. projektu, można domniemywać, iż jeszcze obliczanie potrwa z 4-5 miesięcy. Mogę się mylić, jeśli tak, to mnie poprawcie, bo z matmy nigdy nie byłem dobry.

A teraz krótka instrukcja przyłączenia się do projektu faktoryzacji:

1- ściągasz program i instalujesz to na swoim kompie.

2- klikasz na plik ECMClientMgr.exe i ustawiasz w opcji maila (jakikolwiek, lub komp sam zaproponuje np. numeryczną datę@godzineminute.pl lub coś w tym stylu itd.) oraz rodzaj procka, który trzeba samemu wybrać – to co się ma)

3- Przy podłączonym Internecie klikasz na plik ecmclient.exe i po chwili program zaczyna pracować.

Program działa sobie w tle.

Jeśli masz stałe łącze to komputer zostawiasz podłączony do netu. Jeśli masz dial-up to się rozłączasz po kilku minutach od zapodania pliku do obliczeń przez twój komp.

Po czym poznać, że program pracuje?

A no właśnie. Odpala się dosowe okno, wyskakują informacje dot. czasu rozpoczęcia pracy, nr IP, adres e-mail, po czym wyskakuje takie coś:

Line=1 b1=2600000 faktors=0

1:000 i powoli zaczyna liczyć.

Dochodzi do 1:100, a następnie do 2:000 i stoi i niby nic się nie dzieje. Ale tak na prawdę to cały czas nasz procesor pracuje na 100%. Po ok. godzinie mamy taki komunikat

done 1 curves for otwieracz_f8 B1=26000000

I to jest właśnie to!!!!!!!

1 curvika komp zlicza ze 3-4 godziny. W tym czasie nie możemy restartować kompa, bo wszystko nam ucieknie.

Gdybyście mieli Fire Walla, to oczywiście musicie programowi pozwolić połączyć się z Internetem.

Przyłączajcie się do projektu FAKTORYZACJI, zróbcie coś dla wspólnej sprawy, a nie liczycie tylko na sępa , że ktoś to zrobi za was!

Zapraszam do projektu wszystkich S*** chętnych. „Fakterjusze wszystkich krajów łączcie się”.

Na koniec dodam, że osoby, które się przyłączą do projektu szybciej ujrzą rozjaśniony TV

Taki projekt jest już na naszych stronach -> Faktoryzacja

Z moich obliczeń wynika, że zostało jeszcze 610 tys. curwików do obliczenia.

Może jepiej zapytaj u źródeł czy nie został znaleziony ten curwik :o

I jeszcze jedno tak dla sprostowania - ten projekt nie zakłada że po znalezieniu odpowiedniej instrukcji będzie jasność dla c+ w EMU tunerkach, tylko bedziemy mogli kodowac podpis dla dowolnej karty bez zmiany jej seriala (bo nie bedziemy zmuszeni uzywac podpisu zakodowanego przez c+ dla konkretnej karty itp) ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.