Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.
sonia

Bloker w newcamd betad v 6.1-geminni 2.0.0

Recommended Posts

Witam i pytam jak ustawic blkoer aby był aktywny, i dodatkowe pytanie nuryjące mnie i napewno nie tylko , gdzie w tym gemmini podmienić camd3.keys.

Dzięki z góry za wyczerpujące info :baaasmiley:

Dięki , ale czy naprawde nie ma odpwiedzi na moje pytanie <_>

Len, len, len........ wpislaem 'bloker' w wyszukiwarke na forum i ..objawiejnie... bylo juz walkowane, nawet w FAQ jest, ale kto by sobie tam zadawal trud. Lepiej w kolko dopisywac posty do nowego tematu.....

TU!

@nuggi

Byłoby fajnie gdyby to był ten bloker ale tam idzie temat Newcamd 6.0 i przy tym to wiem co i gdzie a przy 6.1 nie ma tego przy tym pliku dlatego jest moje pytanie , przed którym oczywiście była włączana funkcja szukanie i wszytskie odpowiedzi dotyczyły 6.0 a nie 6.1

Więc gdyby ktoś udzielił odpowiedz na pytanie co do 6.1 w jakim pliku szukac tych ustawień

6.0 niczym sie nie rozni w konfigu od 6.1.

Domyslam sie, ze nie ma pliku konfiguracyjnego serwera... wystarczy go dociagnac z netu i wyedytowac.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.