Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.
Sign in to follow this  
pierzchalski

IPTV Player Nbox

Recommended Posts

witam

mam nboxa z dyskiem 250gb z enigmą 8.2.0 aktualizowałem IPTV Playera weszła mi wersja 37.04.00.00 bardzo mi zależy abym mógł oglądać filmy xxx. W pluginach mam plugin 4tube po jego otwarciu wyświetlają się tytuły filmów ale nie wiem jak je pobrać. W playerze brakuje mi również ipli co mogę zrobić?

co do ipli masz opisane co zrobić plugin xx jest dodatkowym hostem tez było opisane jak go dodać..

Do Twojego nboxa dajesz (zresztą do dreamboxa i raczej innych tunerów z E2)

4tube.tar.gz

*plugin rozpakowujemy i wrzucamy do:

usr/lib/enigma2/python/Plugins/Extensions/4Tube

tak samo xxxx

*plugin rozpakowujemy i wrzucamy do:

usr/lib/enigma2/python/Plugins/Extensions/IPTVPlayer

jestem trochę zielony jeśli chodzi o nboxa swoją edukację wgrywania oprogramowania zakończyłem na globo,proszę napiszcie jak mam wrzucić ten plik do tunera,czy można to zgrać na pendriva i wgrać do tunka czy przez kabel a może przez neta

witam

chciałbym podziękować Super Moderatorowi Lucek™ za bardzo dokładne opisanie jak można ulepszać nasze nboxy skorzystałem z drugiego przykładu plugin xxx działa bezproblemowo

ale z iplą mi nie wyszło zrobiłem tak jak jest napisane wcześniej w tym temacie:

"wysyłamy plik enigma2_pre_start.sh do 0:/usr/bin/

nadać atrybuty 755

Po kolejnej aktualizacji IPTV -bedzie juz widoczna ipla"

i po aktualizacji wskoczyła mi wersja 37.05.04.00 bez ipli i usunęło mi plugin xxx

te opisy jak to zrobić dotyczą dreamboxów w moim nboxie jest inne menu

PLIK hostipla.py znajduje sie w :

/usr/lib/enigma2/python/Plugins/Extensions/hosts/hostipla_blocked_due_privacy_policy.py

1370254207,81421,4.jpg

Po zmianie nazwy hostipla_blocked_due_privacy_policy.py na hostipla.py i restarcie gui, iPla jest na swoim miejscu.

/usr/lib/enigma2/python/Plugins/Extensions/hosts/hostipla.py

plugin xxx musisz po kazdej aktualizacji online dodawać po ftp...to normalny objaw

Witam mam taki problem chciałem zrobić aktualizacje iptv player do najnowszej wersji i na innym forum ktoś napisał zeby zrobić edycje linijek 200 w pliku iptv tools.py z if DownloadFile(master URL,NaszTarFile): na if not DownloadFile(master URL,NaszTarFile): i tak zrobiłem i teraz nie mam wogóle iptv player prosze o pomoc co trzeba zrobić by wróciło wszystko do stanu przed zmianą jestem początkujący i jeszcze nie wiem jak wgrać na nowo iptv player mam openpli 8,3

TU:new:

osobiście instaluję poprzez klienta FTP

/usr/lib/enigma2/python/Plugins/Extensions/IPTVPlayer

przed instalacją najlepiej usunąć poprzednia wersję...

Mozna tez poleceniem w telnet

iptv-pl-dla-openpli-iptv-pl-dla-openpli-master.tar.gz po ftp do folderu /tmp

tar -xvzf /tmp/iptv-pl-dla-openpli-iptv-pl-dla-openpli-master.tar.gz -C /
rm iptv-pl-dla-openpli-iptv-pl-dla-openpli-master.tar.gz

/usr/lib/enigma2/python/Plugins/Extensions/ nie ma pliku /hosts/

ale Masz zainstalowany IPTVPlayer

/usr/lib/enigma2/python/Plugins/Extensions/IPTVPlayer

Fwbea6h40p_iptv15.jpg

oW4RBOyhwM_hosts.jpg

ps.

Jak nie Masz foderu hosts może oznaczać że Masz starszą nieaktualizowaną wersję pluginu

a wtedy od razu w IPTVPlayer znajduje się host iply do edycji...

dzięki uprzejmości Bohdan125 z zalukaj.tv mozemy mieć darmowe konto premium do tego hosta:

login: bohdan125

pass: ala000

login i hasło wpisujemy w IPTV Player ustawienia, na nazwie hosta klikamy ok i wpisujemy.

Zawsze aktualne hasło podaje Bohdan125 na facebooku.

0000

Witam.

Szukam pomocy. Od niedawna ma nbox iti5800s. Odpalam na wifi iptv player ale po kilku minutach mi przerywa film komunikat brak miejsca na dyscu 14%. Podlaczylem dysc zewnetrzy niby jest miejsce ale dalej przerywa mi filmy. Probowalem juz na kinopecetowca itd. Co mam zrobic aby funkcjonowalo normalnie?

witam

mam problem może ktoś mi pomoże bo nie za bardzo kumam w nboxe

zainstalowałem plugin filweb,który niedziała mi na nboxe i chciałem go odinstalować

nie daję rady ani przez TC ani przez nboxa nie wiem co robię nietak

witam, jetem tu nowy i naprawę zielony.

Od paru dni posiadam nboxa z wgrana enigma 2 .

moje pytanie i prsba o pomoc wszedłem do IPTV Player wyszukałem ekino i wpisałem hasło i login , ale nadal nie mam pełnego dostępu do filmów. Czy mogłby ktoś pomuc , co mam jeszcze zrobić żeby mieć pełen dostep. - pytam bo nie chce czegos zepsuc. z góry dziekuje za pomoc

Witam ! Jestem zielony w tym temacie dlatego chcialem zapytać jak wgrać tego iptv playera? Ten plik się kopiuje przez pendrive czy trzeba to zainstalować jakoś specjalnymi programami . Prosiłbym o jakiś tutorial . Obecnie mam o wiele starszego iptv playera niz te ktore tutaj wstawił Lucek i nie wszystko mi działa . Często wyskakuje green. Prosze o pomoc ;p