Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.
Sign in to follow this  
pierzchalski

IPTV Player Nbox

Recommended Posts

5 minut temu, marian123 napisał:

Z brakiem miejsca w flashu to prawda też miałem tunery z sh4 i softem na pendrive ale ten błąd jest spowodowany tym że program nie może dostać się do usb a jaka jest tego przyczyna-nie mam pojęcia,pod mipsel-em i arm jest to inaczej rozwiązane i działa.

Witam

Trudno jeśli tak faktycznie jest 😞 , co prawda to w pokoju gościnnym więc dzieciaki jak przyjadą będą musiały się z tym pogodzić.  Dziwi mnie tylko ,że nikt tu nie zgłaszał podobnego problemu (przynajmniej ja nie znalazłem).

Jeszcze raz ja . Prośba do użytkowników Nboxów z softem na penie o sprawdzenie czy w IPTV działa weryfikacja captcha.  No i do wspierających 👍😄🙂 , poprawiających problemy z IPTV  o pochylenie się nad tym.

Dziękuje pięknie

Sory, że post pod postem ale niestety nie można edytować . Taka mała dygresja do władców czy nie można by był tak ustawić, że jeśli nie ma postu następującego możliwa by była edycja w dłuższym okresie czasu.

W dniu 29.11.2019 o 07:02, kameleon11116 napisał:

Witam

Podmiana fakejd.py od @Mario rozwiązała problem 😄 😄 .

Witam czy w linkach uzytkownika /polskie w yoytubie dzialaja filmy bo jest komunikat dodatki dograne a jest brak poprawnych linkow

3 godziny temu, enigma1234 napisał:

Witam czy w linkach uzytkownika /polskie w yoytubie dzialaja filmy bo jest komunikat dodatki dograne a jest brak poprawnych linkow

Witam

@enigma1234  wsio działa 🙂 . Dla Nboxa masz dograne wszystko co potrzeba ? z pierwszej strony dotyczącej wtyczki IPTV

Czy masz w youtube.txt wpisane swoje linki? Pewnie nie bo normalnie wszystko działa. Jeśli nie masz to sobie utwórz 😄

Tak wyglądają przykładowe wpisy

778HJ7t.png

Edited by kameleon11116

2 godziny temu, mandriva napisał:

Nie wszystkie linki z youtube działają, wtyczka wymaga poprawki. Niby zacząłem już grzebać w tym temacie ale nie jestem zadowolony z efektu. Brakuje czasu na testy.

Głównie skupiłem się na tym linku: https://www.youtube.com/watch?v=AfPhW7Af5kA

Po modyfikacji E2iPlayer link w/w zaczął działać.

Witam

@mandriva ten link faktycznie nie działa 😞 (przy najmniej u mnie w IPTV jak dodam do listy,  bo na stronie OK ) więc na pewno jest coś na rzeczy. Moje linki te które sprawdzałem działały 😞 więc myślałem , że wszystkie. Nie mniej masę moich linków działa. Dobrze , że jesteś :nx58qs:  i możesz pomóc 👍 

10 godzin temu, kameleon11116 napisał:

Witam

@enigma1234  wsio działa 🙂 . Dla Nboxa masz dograne wszystko co potrzeba ? z pierwszej strony dotyczącej wtyczki IPTV

Czy masz w youtube.txt wpisane swoje linki? Pewnie nie bo normalnie wszystko działa. Jeśli nie masz to sobie utwórz 😄

Tak wyglądają przykładowe wpisy

778HJ7t.png

mialem nie aktualne linki do filmow stare i dlatego bylo brak poprawnych linkow