Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.
RHC

Newenigma2 DM7025

Recommended Posts

Czy może ktoś pomóc w odnalezieniu i przesłać dobrą wersje newenigma2 dla dm7025? Potrzebuję wymienić na nowy.

Doczytałem , że najlepiej uruchomic na karcie CF Newnigma2_Doku

Newnigma2 stable DM7025 v3.2

Chyba koniecznie trzeba to zrobić bo inaczej przeładowuje się i crashing po enigmie. Chociaż używałem przedtym DCC v2.98 też należy uważać. Dobre to z tym CF poszukam na allegro licytacji jakieś 512MB. Dzisiaj odblokowałem tnk smarthd logi z chomikuj za świeciło i jestem zmuszony sprzedać karte którą kupiłem nc+ smarthd granatową. Jeszcze raz dzięki za PDF-a. Czy po miesiącu do karty NC+ znajde logi?

Edited by RHC

logi to Masz na forum oraz hdsat.pl

Kupiłem i za chiny nie mogę jej uaktywnić mam trochę stary sprzęt DM7025 CF4GB CCCam 2.2.1, SkyStar2 + phoenix + DVBDREAM + Cnxcam 1.0.3beta2(versja 1.0.4b zacina się) dzwoniłem i aktywowałem i gówno.

Edited by RHC

Do aktywacji karty 0B01 użyj oscama binarka powyżej 8000

z tym, że karta NC+ jest parowana z tunerem i nie da się

odbierać kanałów parowanych...chyba ze jest to karta pochodząca

z NBoxa...Musisz ustalic/podac jaką konkretnie Masz kartę/ provider {to akurat widac w cccamie)

oraz w jakiej ofercie

Do aktywacji karty 0B01 użyj oscama binarka powyżej 8000

z tym, że karta NC+ jest parowana z tunerem i nie da się

odbierać kanałów parowanych...chyba ze jest to karta pochodząca

z NBoxa...Musisz ustalic/podac jaką konkretnie Masz kartę/ provider {to akurat widac w cccamie)

oraz w jakiej ofercie

Kupiona została na allegro 39zł cena spadła do 37zł (wywalenie pieniędzy w błoto) SMART HD + 1 msc (to się okaże) oscam zajmuje 838096 Spróbuje odblokować na oscam tylko jeszcze potrzebuje skorygować konfiguracje.

wygląda że to karta na kanały nieparowane , także powinna ruszyc/działać

Kiedyś testowałem taka kartę na takich ustawieniach config.oscam 0B01

Dzięki. Poszukuje dobrej i nowszej wersji oscam dla DM7025 Newenigma2 v3.2 OK działa tylko że teraz jak sparować z cccam 2.2.1

Edited by RHC

wygląda że to karta na kanały nieparowane , także powinna ruszyc/działać

Kiedyś testowałem taka kartę na takich ustawieniach config.oscam 0B01

Dzięki. Poszukuje dobrej i nowszej wersji oscam dla DM7025 Newenigma2 v3.2 OK działa tylko że teraz jak sparować z cccam 2.2.1

Wszystko działa i to spowodu czystej konfiguracji OSCAM. Mam zamiar dorzucić do tego działanie CCCam 2.2.1 chyba że przepisać providery do oscam.

Może ktoś wrzucić oscam-mod.

Edited by RHC