Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.
Sign in to follow this  
zbigzbig20

Sharing P2p i SatBazar na Drimie!!!

Recommended Posts

Witam. Działa bez problemu sharing na drimie gdy server jest na P2p lub SatBazar!!!

Wystarczy do tego program: Server TCP GUI, ecm P2p 1.54 (lub Satbazar Client 0.5f) ,

program PSecadN 0.5 no i Drim z emu NewCamd (ja mam v6.02) !!! Włanczamy server TCP GUi

(nic nie musimy w nim konfigurować) , teraz włanczamy ECM P2p 1.54 (lub SatBazar Client 0.5f

- zależy na czym jest server) i konfigurujemy go danymi od dawcy (w P2p wpisujemy IP lub domene,

hasło (login może byc byle jaki) i robimy połącz , w satbazar Client 0.5f robimy podobnie

tylko że wybieramy Tryb 3 w opcjach Server TCP adres i Port nic nie zmieniamy, a w opcji

satBazar cardServer wpisujemy IP dawcy, port 6010, swój login i hasło od dawcy i klikamy

połącz do góry i połącz na dole) teraz włanczamy program PSecadN 0.5 , w zakładce

"Users" wpisujemy "Login" np. dummy i naciskamy "save config" , potem w zakładce "Config"

port i IP pozostaje bez zmian ( Port - 6001 , IP - 127.0.01) , Cardserver secad : Port = 10000

lub inny dowolny , Timeout dw według uznania np.5000 , Max clients - np. 3 ,

Key - 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 lub inny dowolny , naciskamy "Open" .

Teraz łaczymy sie np: Total Commanderem z naszym drimem , szukamy plilu Newcamd.conf (w

wersji NewCamd 6.02 jest w /var/tuxbox/config/newcamd/ ,przenosimy sobie plik newcamd.conf

na naszego kompa ,edytujemy go np: Edit Plusem i dodajemy taką linijkę:

CWS = 192.168.0.1 10000 dummy dummy 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 lan secad

192.168.0.1

Zapisujemy zmiany i ładujemy plik spowrotem do drima!!! Teraz resetujemy emu (niebieski,

resteuj wybrany Cam) i możemy sie cieszyć z sharingu z servera P2p lub satBazar na naszym Drimie :-)

thx @amator2 Nara

No tak było ale o tym jak używac sharingu z drima (na newcamd) na pionku czy philu a ja przedstawiłem odwrotny proces czyli jeśli server jest postawiony na P2p czy satbazar i chcemy używac sharingu na drimie z danego servera!! ponieważ jak narazie drimy (a dokładnie emu w drimie) nie obsługują serverów na P2p czy satbazar i do tego celu trzeba używac wyżej wymienionych programów! Nara

Guest sp69

Ja mialem na mysli dopisanie sie przez Ciebie do tamtego tematu, zaden problem ale lepiej sie szuka poczatkujacym jak jest wszystko w kupie ;)

:-) A to o to ci chodziło . Jesli chcesz możez przypiąć ten temat w miejsce w którym będzie mu najlepiej . W końcu ty jesteś Modem i masz tu władze :-) Nara

Edited by zbigzbig20