Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.
Lucek™

07 maja koniec darmowych hostów DynDNS

Recommended Posts

To our Dyn free hostname users:

For the last 15 years, all of us at Dyn have taken pride in offering you and millions of others a free version of our Dynamic DNS Pro product. What was originally a product built for a small group of users has blossomed into an exciting technology used around the world.

That is why with mixed emotions we are notifying you that in 30 days, we will be ending our free hostname program. This change in the business will allow us to invest in our customer support teams, Internet infrastructure, and platform security so that we can continue to strive to deliver an exceptional customer experience for our paying customers.

We would like to invite you to upgrade to VIP status for less than $20 -- a 25% discount good for any package of Remote Access (formerly DynDNS Pro). By doing so, you'll have access to customer support, additional hostnames, and more.

Here's how you get this done in two easy steps:

- Login to account.dyn.com.

- Click here to add Remote Accessto your cart at the 25% off VIP rate. The discount will be applied upon checkout.

We thank you for your usage of Dyn through the years, and hope to continue to support you through Dyn Remote Access or other products for years to come. Visit our FAQ page or this blog post for more information.

P: Dlaczego robisz tę zmianę?

Zmiana nie oferują darmowe hostów pozwoli nam na inwestowanie w naszych zespołów obsługi klienta, tak, że możemy nadal dostarczać wyjątkowe doświadczenie klienta. Dodatkowo mamy obowiązek posiadania możliwie najczystszego sieci. Widzieliśmy wzrost sprawach nadużyć z bezpłatnych hostów w ostatnich latach, i najbardziej odpowiedzialne działania możemy podjąć dla naszych płacących klientów był do końca służby.

Q: Kiedy robisz tę zmianę?

Począwszy poniedziałek, 07 kwietnia do środy, 07 maja, obecne DynDNS Darmowe hostów pozostanie aktywny. Po 7 maja, żadnych darmowych kont, które nie zostały zaktualizowane do ich kont VIP poprzez zakup uaktualnienia do Remote Access (DynDNS Pro) będzie miał ich DynDNS bezpłatnych usług wyłączone. Kilka anonse wiadomość z dokładnym opisem zmian jest wprowadzone zostaną wysłane w ciągu tego 30-dniowego okresu.

Q: Jak ja został powiadomiony o tych zmianach?

Jeśli jesteś użytkownikiem, który jest wpływ tych zmian, będzie otrzymaniu e-maila z dokładnym opisem sytuacji na lub wokół dnia Poniedziałek, 7 kwietnia. Mamy również wysłane dodatkowe informacje na temat tej zmiany na naszym blogu , a także naszej Dyn wspólnotowego forum. Jeśli nie otrzymasz e-mail od nas, i czujesz, że powinieneś mieć, skontaktuj userhelp@dyn.com . Proszę poczekać 1-2 dni na powiadomienia e-mail.

Q: Jak mogę nadal używać mojego hosta (s)?

W celu dalszego korzystania z dynamicznego hosta DNS (y) po 07 maja, należy uaktualnić do konta VIP Dyn kupując dostęp zdalny (DynDNS Pro). Dyn dostarczył wszystkie aktualne bezpłatne użytkownikom ekskluzywnej jednorazowej zniżki, które mogą być stosowane do aktualizacji, więc proszę sprawdzić e-mail, aby uzyskać więcej informacji na temat sposobu, aby natychmiast zastosować rabat.

P: W jaki sposób upgrade do dyn dostęp zdalny (DynDNS Pro) skorzystać mnie?

Przez uaktualnienie do dyn Remote Access, użytkownicy będą się zachować swoje obecne dyn darmowych hostów, a także możliwość tworzenia do 30 hostów w sumie. Będziesz mieć również więcej niż 260 unikalnych hostów do wyboru, dostęp do obsługi klienta, a zobaczysz uaktualnienie wydajności w nadchodzących latach z naszych inwestycji w platformę.

Q: Jak długo muszę wcześniej muszę się zdecydować?

W trosce o zapewnienie naszym darmowych użytkowników z wystarczająco dużo czasu, aby ocenić swoje możliwości, będziemy dawać wszystko za darmo użytkownikom 30 dni od poniedziałek, 7 kwietnia do środy, 07 maja, aby zdecydować, czy chcą, aby uaktualnić do użytkownika VIP na zdyskontowanych Stawka, lub dołączyć do innego wolnego dynamiczny dostawca DNS.

P: Co się stanie, jeśli zdecydujesz się na zakup Dyn dostęp zdalny?

Po 7 maja żadnych darmowych kont, które nie zostały zmodernizowane swoje konta VIP poprzez zakup uaktualnienia do zdalnego dostępu będą musieli ich DynDNS bezpłatnych usług wyłączone. Oznacza to, że wszelkie dynamiczne adresy DNS, które zostały powiązane z DynDNS bezpłatny serwis wygaśnie.

Pytanie: Obecnie mam konto VIP i chcesz migrować swoje darmowe hostów do niego.

Obecnie mamy dwie opcje dostępne do migracji wolna hosta (ów):

Pierwszą opcją jest wykorzystanie Move Usługi funkcję w ustawieniach konta. Proszę pamiętać, że jest to usługa premium, więc opłaty będą oceniane dla każdego migracji.

Drugim rozwiązaniem byłoby, aby usunąć nazwę hosta z darmowego konta i próbują szybko dodać go do konta VIP. Hostname usunięto powinny być dostępne do regeneracji o 15 do 20 minut po usunięciu. Po to się ponownie dostępny, powinieneś być w stanie odtworzyć nazwę hosta na konto VIP. To nie jest gwarantowana jako inny klient może utworzyć się w tym samym czasie. Jeśli próbował, proszę zauważyć, ta opcja nie będzie działać z następujących adresów serwerów: ath.cx, merceine.nu i shacknet.nu.

P: Co zrobić, jeśli mój sprzęt obsługuje tylko jako klient DynDNS aktualizacji?

W takich przypadkach, należy skontaktować się z producentem sprzętu w celu uzyskania aktualizacji oprogramowania układowego lub innych alternatyw. Wsparcie dla produktów firm trzecich jest poza sferą wsparcia, Dyn może zaoferować.

P: Co zrobić, jeśli jestem już klientem VIP?

Klienci dyn VIP nie będzie wpływ tej zmiany, chyba że mają darmowe hostów na swoim koncie. Wypłacone hostów nie ma wpływu, ale wolne hostów będzie.

P: Jestem płacąc DLink DDNS klient. Będzie mieć wpływ na mój rachunek?

Jeśli kupiłeś router Dlink i używasz wolnego hosta (y) związane z usługą Dlink DDNS, nazwy hostów pozostanie bez wpływu tej zmiany. Należy jednak pamiętać, że wszelkie klienci nie DLink Korzystanie z tej usługi mają ich rachunki wyłączona natychmiast.

Q: Byłem wcześnie dawcy i obiecał bezpłatne usługi dla życia. Bezpłatne usługi są moje utracone?

Wszystkich bezpłatnych usług obiecał tych dawców będą honorowane i mają z nim kontaktu. Jeśli uważasz, że masz e-mail przez pomyłkę, prosimy o kontakt userhelp@dyn.com .