Jump to content
kaspian

Raspberry Pi

Recommended Posts

Witajcie tutaj proponuję pisac o projektach waszych zwiazanych właśnie z malinkami;) Zapraszam do dyskusji i dzielenia się patentami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raspberry Pi 3

 

00.jpg

 

 

pi3.jpg

pi3-2.jpg

pi-3-3.jpg

pi-3-4.jpg

 

 

Minikomputer Raspberry Pi w najnowszej wersji 3+ model B oraz zestawy startowe. Stworzenie pierwszego minikomputera lub systemu opartego na Raspberry jest ogromnym wydarzeniem dla każdego majsterkowicza, który chce rozpocząć swoją przygodę z automatyzacją, programowaniem i komputeryzowaniem swoje życia. To wspaniałe urządzenie, otwiera przed nami świat możliwości i innowacyjnych projektów, które mogą ułatwić codzienne czynności!

 

Wszystko jednak trzeba samodzielnie skompletować, złożyć i zaprogramować. Czy jest to tak przerażające, jak może się wydawać dla początkującego użytkownika? Oczywiście, że nie! Wystarczy wybrać odpowiednie moduły i zestawy Raspberry Pi 3 B plus, które sprawdzą się zarówno w domu każdego amatora, jak i bardziej zaawansowanego gadżeciarza.

 

Czym są moduły i zestawy Raspberry Pi 3?

 

Kompletując zestaw Raspberry Pi 3 i niezbędne akcesoria do uruchomienia, można stworzyć niezwykle inteligentny i wydajny system automatyzacji domu, mieszkania, biura i każdego innego obiektu. Z pomocą takich narzędzi można stworzyć każdy system sterujący m.in.:


   
 • monitoringiem,
 • czujnikami temperatur, opadów deszczu, wiatru,
 • roletami i żaluzjami,
 • bramą wjazdową i garażową,
 • zamkami drzwi i okien,
 • światłem,
 • dźwiękiem.

 

 

Są to jedynie najprostsze przykłady, ponieważ możliwości Raspberry Pi 3 są nieograniczone i mogą posłużyć do projektowania zaawansowanych konstrukcji.

 

Raspberry: opinie i stopień trudności obsługi

 

Z każdym rokiem Raspberry zyskuje coraz większą popularność i pojawiają się nowi zadowoleni użytkownicy – ludzie na całym świecie znają ten wybitny mikrokomputer, nawet jeśli sami nie zajmują się programowaniem.

 

Osoby początkujące nie muszą obawiać się trudności ze swoimi pierwszymi konstrukcjami, gdyż w ofercie naszego sklepu można znaleźć zestawy startowe z bezpłatnym kursem online, a dla osób z większymi wymaganiami, w sieci dostępne są pełne poradniki, jak wykonać krok po kroku konkretne urządzenia lub konstrukcj

 

źródło

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Lucek mógłbyś coś wiecej napsiać co ma to wspolnego z raspberry co to za soft i co robi w raspberym bo nie łapie 🙂p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.