Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.
kosta12

Dreambox 7080

Recommended Posts

Witam chcialem zapytac jak mozna przerobic ipk na deb i tar OE-2.2 i oE 2.5 pisalem juz,ale gdzies ten temat znikna.Interesuje mnie plugin enigma2-plugin-free-cccam_1.8_all lub enigma2-plugin-iptvlive_1.0.8_all...

Drugie pytanie zainstalowalem IPTV player i jak chce zobaczyc webcam kamery to caly czas wyskakuje ze mam malo miejsca na hdd/movie jak to ustawic bo na Giga blue Quad plus mialem tak samo ustawienia i bylo dobrze .

pozdrawiam

Jak nie możesz zainstalować .ipk to wypakowujesz za pomocą programu 7-Zip

i wysyłasz po ftp

Rozpakowaly sie dwa ordnery

control.tar

data.tar

Zobac ze czy da rade ,ale druga sprawa mam teraz OE-2.5 i problem z IPTV plaer opisalem wyzej czy to wogole nie dziala nie idzie ustawic??C´Czy ktos ma taki problem??

Juz dalem rade wystarczylo bez buforowania ustawic

Czy jest enigma2-plugin-free-cccam_1.8 na Dreamboxa 7080??

pozdrowka

Panowie zainstalowalem Open pli na drema 7080 i nie dzialaja satelity na innych jest ok czemu tak jest??

Jak masz własną listę kanałów to odszukaj w 0:/etc/tuxbox/

satellites.xml

i daj do 0:/etc/enigma2/

a najlepeij w dreamboxEDIT dokonaj zmian w ustawieniu

dreambox_Edit.jpg

Ale przy instalacji i konfigoracji jak chce ustawic Astra Hotbird to za kazdym razem failet feler nie da sie ustawic

Ten Open Pli sie nie nadaje do Dreamboxa 7080 wgralem jeszcze raz ale satelity nie dzialaja

Na jakim image Dreambox 7080 idzie wgrywac ipk chodzi mi o enigma2-plugin-iptvlive_1.0.8_all co musial bym wgrac moze ktos napisac??

Nie wiem czy wogole ktos ma dreamboxa 7080 bo wczesniej szlo wgrac Open Pli 5.0 a teraz nie da rady nie wiem co robie zle wczesniej wgralem to ruszyl,ale nie dalo sie ustawic satelit pokazywalo poziom ze jest dobry odbior ale programy nie szla zadne w ustawieniach satelit tak jak by nie byl podlaczony kabel antenowy ??.

Co jest z tym OpenPli 5.0 ze nie da sie wiecej wgrac??? bakupy porobilem z openATV-dm7080-exp-2017-08-19-03-54.tar i openESI-dm7080-exp-2017-08-11-12-52.tar to po wgraniu sie nie zalaczy dreambox

Wgrywam przez przegladarke firefox ....moze robie cos nie tak??

Czy ktos moze mnie oswiecic jak to wgrac ,jakis opis???

pozdrawiam

Edited by kosta12