Jump to content
Sign in to follow this  
axel52

All Tube

Recommended Posts

Witam.

Mój sprzet to nbox z OpenPli.

Mało korzystam z IPTV i dopiero co zobaczyłem małe problemy.

Ostatnio przestał działać mi serwis All Tube, a konkretniej stream z niego.

Sam serwis startuje, można sobie szukać, ale problem zaczyna się po zakończeniu buforowania wybranego materiału gdyż wyskakuje taki o to komunikat:

-TLS/SSL support not available, install glib-networking code:3

To jedna sprawa, drugą jest to iż chyba w tym samym czasie samo buforowanie robi się 2x tzn dojdzie do 100% i zaczyna od nowa.

Tak jest na każdym serwisie, a było normalnie wcześniej.

Korzystając z okazji zapytam co jest nie tak z moim softem OpenPli, że nie widzę ręcznego ustawienia czasu?

Nbox ostatnio zrobił sobie 5 min różnicy do przodu i nagrania się nie zaczynają i kończą tak jak potrzeba.

Dzięki za ewentualną pomoc i pozdro.

@axel52

Nie bardzo widzę powód dla którego zakładałeś nowy temat skoro jest temat dedykowany dla IPTVPlayer'a.

Wracając do Twojego problemu. Podaj konkretnie przykładowy materiał i z jakiego hostingu link wybierasz?

Najlepiej dołącz też logi. Informacje jak je włączyć i skąd je wziąć znajdziesz w pierwszy poście wspomnianego prze zemnie tematu:

http://www.sat-4-all.com/board/topic/108610-plugin-iptv-player/

Ten komunikat dostajesz jeśli nie masz włączonego buforowania, ani nie masz zainstalowanego ffmpega i nie korzystasz z exteplayer3.

Innymi słowy jeśli sobie ustawiłeś jako aktywny odtwarzacz gstplayer bez buforowania.

To jedna sprawa, drugą jest to iż chyba w tym samym czasie samo buforowanie robi się 2x tzn dojdzie do 100% i zaczyna od nowa.

Tak jest na każdym serwisie, a było normalnie wcześniej.

To przeczytaj przy "pierwszym" buforowaniu co jest pobierane. Teraz jest normalnie bo w przypadku MP4 najpierw pobierane są dane nie zbędne do rozpoczęcia odtwarzania tzw. MOOV atom, a później ustawiony (w konfiguracji) rozmiar danych audio video.

I to teraz jest normalnie bo atom MOOV w zależności od materiału mógł mieć różne rozmiary na jednym 1MB na drugim 20MB. A bez pobrania w całości tych danych nie możesz rozpocząć odtwarzania.

Jeśli śledziłbyś temat to opisywałem to dokładnie w rzeczonym temacie.

@axel52

Nie bardzo widzę powód dla którego zakładałeś nowy temat skoro jest temat dedykowany dla IPTVPlayer'a.

Wracając do Twojego problemu. Podaj konkretnie przykładowy materiał i z jakiego hostingu link wybierasz?

Najlepiej dołącz też logi. Informacje jak je włączyć i skąd je wziąć znajdziesz w pierwszy poście wspomnianego prze zemnie tematu:

http://www.sat-4-all.com/board/topic/108610-plugin-iptv-player/

Tak coś czułem, że w złym miejscu napisałem, wybaczcie.

Co do logów postaram się późnym wieczorem je zaprezentować.

A co do hostingu to zaistniały fakt ma miejsce na każdym który bym nie wybrał.

Na razie tyle,dam znać później.

Dzięki i pozdro.

Samsamsam

Dopytam o log ponieważ to co mi się wyświetla z pliku iptv.dbg jest masakrycznie długie i mam wrażenie, że tyle nie potrzebujesz żeby zobaczyć co i jak z tym All Tube.

Ile z tego co tam jest zaprezentować?

Log to log. Zamieść cały i tyle.

Ty coś kombinujesz. A mi średnio uśmiecha się bawić z Tobą w kotka i myszkę.

Masz problem dostałeś jasne wytyczne i proste pytania. A Ty uskuteczniasz jakąś politykę.

Przykro mi ale nie mam czasu na takie zabawy.

Właśnie sprawdziłem alltube chirurdzy sezon 14 odcinek ostatni 24 link clipwatching 1 z listy i wszystko działa testowane na miraclebox mini plus image hyperion 6a i openatv 6.2

Log to log. Zamieść cały i tyle.

Ty coś kombinujesz. A mi średnio uśmiecha się bawić z Tobą w kotka i myszkę.

Masz problem dostałeś jasne wytyczne i proste pytania. A Ty uskuteczniasz jakąś politykę.

Przykro mi ale nie mam czasu na takie zabawy.

Nie bardzo rozumiem o co ci biega z tym oskarżeniem o kombinowanie, ale i tak mam chyba szczęście, że nie nazwałeś mnie chamem.

Chcesz pomóc to pomóż, nie to nie.

Ja nie obcuję z logami na co dzień, mało tego zajęło mi trochę aby znaleźć co to i jak to się je.

Dla mnie jak piszę, że to jest długie to jest, dla ciebie może to norma bo się znasz, a ja nie. Tyle i tylko tyle bez kombinowania jak to nazwałeś.

Kopiuję to co jest w pliku po FTP

Edited by samsamsam
Usuniêcie logów - takie logi powiniene¶ umie¶ciæ w spoilerze albo na zewnêtrznym serwerze, a tu podaæ tylko link

@axel52

Jakbyś czytał człowieku moje posty to od razu Ci odpowiedziałem, że nie używasz playera z buforowanie, a gstplayer bez buforowania, a Twója E2 nie obsługuje w takim trybie linków HTTPS.

W pierwszej mojej odpowiedzi była ta informacja.

CYTAT:

Ten komunikat dostajesz jeśli nie masz włączonego buforowania, ani nie masz zainstalowanego ffmpega i nie korzystasz z exteplayer3.

Innymi słowy jeśli sobie ustawiłeś jako aktywny odtwarzacz gstplayer bez buforowania.

Ale Tobie się, czytać nie chce wolisz zgrywać "bohatera" i wypisywać bzdury jakoby ten problem występował z włączonym buforowaniem.

Cytat z Twojego postu:

Sam serwis startuje, można sobie szukać, ale problem zaczyna się po zakończeniu buforowania wybranego materiału gdyż wyskakuje taki o to komunikat:

O jakim zakończeniu buforowaniu pisałeś skoro używałeś gstplayer w trybie bez buforowania?

Żenujące.

Panu już dziękuje. Proszę zaprzestać używać mojej pracy tj. IPTVPlayer'a.

Nie życzę sobie, żebyś korzystał z mojej pracy.

Jeśli masz odrobinę honoru to odinstaluj IPTVPlayer.

Zawsze w takich sytuacjach zadaję sobie pytanie skąd się biorą tacy ludzie jak Ty.

Pozdrawiam,

SSS

Bufor miałem bo zmieniłem w ustawieniach to raz.

Dwa to ten komunikat pojawił się nagle i znikąd bez ruszania ustawień IPTV bo nie mam w zwyczaju cokolwiek zmieniać jak działa, a All Tube działał zawsze.

A trzy to dopóki IPTV bedzie free to daruj sobie takie teksty kolego. Jak ci nie pasi to zakoduj, zablokuj, lub cokolwiek innego żeby nie kumaci nie mieli dostępu a Guru miał święty spokój.

Napisałem wyraźnie post wyżej nie chcesz pomóc to nie pomagaj, a ty dalej swoje.

Juz zostałem kombinatorem, teraz bohaterem, co jeszcze masz w zanadrzu?

Jaki z ciebie gość to czytałem właśnie na PKT, jak mówię dzięki ci za nienazwanie mnie chamem co u ciebie normą jest.

Edited by Lucek™
nie cytujemy ca³ej wypowiedzi pod postem na który odpowiadamy. @ axel52 zapoznaj siê z pkt 5 regulaminu forum

@axel52

Nie życzę sobie, żebyś korzystał z mojej pracy.

Jeśli masz odrobinę honoru to odinstaluj IPTVPlayer.

A trzy to dopóki IPTV bedzie free to daruj sobie takie teksty kolego.

Rozumiem. czyli nie masz honoru. Zatem jesteś zwykłym chamem.

Na dodatek bez pojęcia. Ty zmieniasz w ustawieniach, ale pojęcia zielonego nie masz, że jest więcej niż jedno ustawienie.

Tak wygląda to Twoje zmienianie głupcu.

Co i po logach widać było, że buforowania nie masz włączonego w hoście alltube.

Jakbyś był odrobinę ogarnięty to wiedziałbyś, że player bez buforowania można zmienić naciskając jeden z klawiszy 1,2,3,4 (albo pod kalwiszem niebieskim Więcej -> Ustaw/zmień aktywny odtwarzacz) i to ustawnienie jest niezależne dla danego hosta.

Ciekawe jest to, że pisałeś o buforowaniu nie widząc nawet ekranu buforowania. To co trzeba mieć w głowie, żeby Twierdzić i wykłócać się, że masz ustawiony odtwarzacz w trybie buforowania? Sieczkę?

Jesteś zwykły cham, prostak i głupiec bez krztyny honoru. Umiesz jedynie wykorzystywać pracę inny.

Nie rozumiesz prostaku, że nie życzę sobie, żeby takie persony jak Ty korzystały z mojej pracy? Jak już wielokrotnie pisałem poświęcam swój wolny czas dla dobrych osób, a nie dla takich jak Ty.

Cwaniaczek, "bohater" i zwykły cham.

Ale wiesz co? Mam Twoje IP i zobaczymy jak będziesz cwaniaczył za jakiś czas po aktualizacji IPTVPlayer'a.

Takich jak Ty cwaniaczków trzeba przykładnie karać.

Jesteś zwykły cham, prostak i głupiec bez krztyny honoru. Umiesz jedynie wykorzystywać pracę inny.

Nie rozumiesz prostaku, że nie życzę sobie, żeby takie persony jak Ty korzystały z mojej pracy?

Cwaniaczek, "bohater" i zwykły cham.

Ale wiesz co? Mam Twoje IP i zobaczymy jak będziesz cwaniaczył za jakiś czas po aktualizacji IPTVPlayer'a.

Takich jak Ty cwaniaczków trzeba przykładnie karać.

samsamsam w formie hahahah, na iluż forach już wyzywałeś ludzi kretynie? z PKT poleciałeś w piz.u mam nadzieję, że kiedyś i z tego forum cię pogonią PRAWDZIWY chamie.

A co IP to se wsadź je w buty pajacu i nażryj się nim. Już napisałem w 1 poście że z IPTV to korzystam może raz na miesiąc więc swoje groźby sobie wsadź w buty.

Nie ma tam niczego czego bym nie miał na torrentach hahahahhahahhaa.

A postawić VPN na routerze to pryszcz i nici z twojej udawanej blokady IP pajacu i PRAWDZIWY chamie lol.

Prawdziwy cham co nawet admini PKTeam potwierdzili dość wyraźnie.

Edited by axel52

@axel52

Oj chyba się nie zrozumieliśmy. Nie miałem na myśli blokowania Ci dostępu do IPTVPlayer'a. Jakbyś miał odrobinę honoru to sam byś odinstalował.

Więc nie blokada IPTVPlayer'a ale coś co naprawdę Cię dotknie :D I skończy się chojrakowanie.

Gdzie jeszcze posty pisałeś?

Nie pamiętasz? To ja Ci przypomnę:

http://www.sat-4-all.com/board/topic/230578-free-test-cccam/

A co do PKT to chyba coś słabo czytałeś. W związku z tym, że @zukon z PKT nie reagował na chamstwo podobnego do Ciebie użytkownika, wyraziłem swoją wolę, że nie życzę sobie, aby udostępniali IPTVPlayer na repozytoriach swojej kompilacji Engima2, bo nie zamierzam wspierać, promować softu którego załoga nie reaguje na chamstwo i prostactwo.

Po czym więcej na forum PKT się nie zalogowałem. Trafiło ono na moją czarną listę razem z @zukon'em.

Znowu udowodniłeś, że masz problem z czytaniem ze zrozumieniem - jak widać.

Edited by sega24
¿eby za daleko to nie posz³o -ZAMYKAM-