Jump to content
fokus

Soft DM800 ssl76D klon najnowszy szukam

Recommended Posts

Witam, poszukuje najnowszego albo w miarę stabilnego softu do swojego klona. Obecnie mam cos bardzo starego OpenPli 2.0. Zabezpieczenia to 76d. Wszędzie jak widze są firmware z 84 a podobno tego w klonach sie nie zmieni. Kto z kolegów ma w swoim sprzęcie dobry firmware i najlepiej z juz wgranymi emu oscam bo w moim tego nie ma i po zmianie z mgcamd nie mam jak odpalić obrazu :-(

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Metoda opisana jest w miarę czytelnie ale zastanawiam się czy ktoś z kolegów tutaj to testował. Z tego co rozumiem to muszę ssl76D podnieść na starym Firefoxie na 84J i dopiero próbowac wgrywaj jakis firmware.

A jeszcze jedno, ssl84 jest z końcówką j a nie kojarzę aby tak opisywane były firmware z SSL 84.

Ciekawa rzecz, rejestruje sie na tym forum z linka kolegi Lucka i mam This email address has been banned. Na dwa różne próbowałem.

Pomoże ktoś zassać soft dm800 clone z tej strony ?

Chyba szybciej wrzucę soft SSL76D z emu Oscam, bedzie mniej ryzyka. Jak ktoś ma to chętnie sprawdzę.

Edited by fokus

Dobra to taka sytuacja. Wgralem Twoj plik Lucek na podniesienie ssl na 84D. Zaraz potem Black Hole 3.2.4. Oscam zassalem z menu tunera. Lista i ustawinia konwertera i wszystko lata :) Jedyny problem jest drobny - jak wøácze menu w DM800 to obraz z lewej wychodzi poza ekran i przycina napisy. Reszta smiga.

.... obraz z lewej wychodzi poza ekran i przycina napisy....

Popracuj nad ustawieniami telewizora...

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.