Jump to content
amik

dm 800 clon i MultiMiniBoot

Recommended Posts

witam koledzy mam taki problem juz w tamtym roku miałem wgrany MultiMiniBoot we fleszu Experimental image open pli

i wszystko grało teraz chciałem powrócić do tego MultiMiniBoot i problem mimo ze wgrywam wszystko to co było wgrane w tamtym roku żadem image nie chce wystartować tylko jeden ozone startuje troszke poczytałem i doczytałem że open pli mam problemy z MultiMiniBoot trudno może zostać ten jedyny działający ozone tylko ze ten image jest czysty i ni jak nie moge zainstalować Ccam czy do tegop obrazu musi buć jakiś odpowiedni Ccam ?

moze ktoś podpowie jak to zrobić

Pozdrawiam

Experimental jest w fleshu a w MultiMiniBoot chciałem wgrać open-pli mam go jak jakiś rok temu miałem wgrany i wsio działało mam z tego backup w tedy działał a dziś nie chce wystartować jak i inne też nie startują tylko ten jeden Oozzoone startuje ale on jest goły i nie moge za nic w siwiecie zainstalować emu te które podałeś niestety też nie mogę zainstalować ani przez talnet podając komende opkg install /tmp/*.ipk ni przez dm pilotem pokazuje f1da3ec6c1926505med.png

Nie wiem jak stare Masz oprogramowanie bo nowe to napewno nie.

a słowo 'clon" też nie wszyastko wyjaśnia bo jest tego kilka kart sim.

Jak nie wchodzi to co podałem to sprawdź jeszcze OozoonemuOE.1.6/

z tym, że o ile dobrze pamiętam to instaluje/uruchamia się za pomocą User Scripts Plugin

witam już nie wiem co robie żle jeśli przez User Scripts Plugin to gdzie wrzucić ipk ?

jak ten Cccam zainstalować ? jak wrzucę do usr/script

ea849ea7920d115dmed.png

dam instal

1a06fd1d949f3a25med.png

to taki efekt

d2b39b57b9467649med.png

co robie żle ??

Posiadałem dm800HD oryginalny, testowałem też klona SIM201

Do image oozoon stosowałem wtyczka GP3

Piszesz w podforum DREAMBOX 800/800v2 HD SE, ale nie wiadomo jaki masz tuner dokładnie

dm800HS SE czy sm800HD SE V2 i z jaką kartą SIM ?

Zainstalowany oozoon ma datę 20151202 a image z flasha Experimental jaką ma datę ?

do flasha daj jak najnowsze przeznaczone dla Twojego tunera image do wyboru

• Tsimage
  • OoZooN
  • Merlin3

zainstaluj przystosowany dla klona najnowszy BarryAllen_11.9-RAED.ipk

i wtedy sprawdź co na penie ruszy.

dm 800se we flasu experimental + mmobot ----i zadnego image nie moge zassac---wczesniej nie bylo problemu- nie wiem -co jest grane.--pozdrawiam

...i zadnego image nie moge zassac---wczesniej nie bylo problemu...

Nie wiem co oznacza zassanie, ale jak wczesniej nie było problemu to najczęściej

coś się stało z penem i trzeba zainstalować na nowo.

zassanie----wgranie softu z mmbota ktore sa w liscie mmbota---testy przeprowadzalem na 2 nowych pendrve---i dalej porazka--pozdrawiam.

zassanie robisz napewno tyc samych softów co kiedyś chodziły ?

mmboot nie był dawno aktualizowany to najnowsze image mogą się nie uruchamiać prawidłwo.

kazdy soft probowalem i sie nie da---w takim razie jak sadzisz ze tylko raz mozna pobrac jeden soft to znaczy ze przy nastempnym motowaniu mmbota juz nie pociagne tego softu jestes w bledzie---wiele razy w przeszlosci czyscilem drema---bo jakas wtyczka mulila---nie bylo problemow.---pozdrawiam.