Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.
Sign in to follow this  
baksik31

Problem NBoxa z wgraniem image

Recommended Posts

Witam

wczoraj nagle NBox model ten kremowy bez dysku w trakcie oglądania wyświetlił mi na wyświetlaczu komunikat "8888" i nic nie reagował na polecenia z pilota. Wyłączyłem go z prądu i po uruchomieniu pojawia się napis "boot" i po chwili koleny "Load" i na tym koniec ani obrazu ani dźwięku nie podaje na telewizor. Chciałem zrobić wgranie nowego image do tunera z pendriva i wchodzi w tryb programowania i zaczyna się proces wgrywania "L-1" trwa to moze z 30 sekund i nagle wywala błąd "FAIL" i tuner dalej wisi nic się nie dzieje na nim. Próbowałem odczytać ten komunikat błędu i że to jest błąd z pendrive, więc zmieniłem już 4 różnych producentów i różne wielkości pendraivów i nadal jest ten sam komunikat przy procesie programowania "FAIL". Nie wiem co mam dalej robić by uruchomić tego NBoxa i co w nim padło by to naprawić. Proszę Was o pomoc i poradę gdzie jest problem i jak mam się do niego zabrać. Czekam na Wasze podpowiedzi i komentarze techniczne co mogło się uszkodzić lub co źle ja robię, że nie mogę wgrać nowego image do tunera. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki Wam za podpowiedzi i pomoc w moim problemie. Sprawdziłem już kondensatory i 5 sztuk jest do wymiany i chyba w tym tkwi problem bo nie chce

stabilnie jak wcześniej działać. Musze dać tuner koledze by wymienił mi te kondensatory to może będzie wszystko działać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.