Jump to content
draconus

Tuner do 2000 zł

Recommended Posts

Witam, nie wiedziałem gdzie wrzucić mam nadzieje że nie narażę się adminowi.

Chodzi o tuner do 2000 zł. Napewno chciałbym by tuner posiadał głowicę DVB-S2X.

Zastanawiałem się nas dwoma DM920 i VU+ UNO 4K SE. Ciekawy jest też Gigablue UE UHD 4K, ale tak naprawdę to nie znam firmy i nie wiem czy jest dostępny z DVB-S2X.

I teraz tak: do wyboru są dwie takie głowice :

DVB-S2X FBC Multistream Twin Tuner (8 demodulatorów)

oraz

DVB-S2X Multistream Dual tuner

Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć tak na chłopski rozum z czym to się je ? I jakie są wasze opinie odnośnie podanych tunerów.

Pozdrawiam

Edited by draconus

1 glowica do 8 kanalow na raz FBC

Parametry techniczne:

- FBC oznacza "Full Band Capture"

- odbieranie programów z 8 częstotliwości w tym samym czasie

Nowy podwójny tuner DVB-S2X-MS MultiStream FBC do cyfrowej telewizji satelitarnej z 8 demodulatorami, dedykowany do modeli DM900 i DM920.

To odróżnia nowy podwójny tuner FBC (8 demodulatorów) dla Dreamboxów z Enigma2.

FBC Twin Tuner oferuje 8 demodulatorów wcześniej niedostępnych z jednoczesnym nagrywaniem. Sygnał zastosowany do wejść jest przekazywany wewnętrznie do 8 zainstalowanych demodulatorów.

Pakujemy sie w taki sprzet jesli ma prawidlowa obsluge CI+ bo wszedzie bedzie "sparowany kontent Wandalowicza"

Edited by Big-Apple

Ktos cos ze VU+ 4 SE ma bardzo slabe chlodzenie .Ma glowice takze jak Dm920 DVBS2X. Jednakze znany mod/admin z innego forum to co przezyl z DM920 odradza.

Jesli juz to DM900 i w zasadzie 1 image experimetnal + The gemini project 4 i dopiero wtedy sobie pobierasz i instalujesz.

W Vu+ Uno 4k se masz wiecej imagy i instalujesz po USB. Ktory lepszy? Dm900/920 masz potrojna glowice sat kabel i naziemna . W VU+ tylko Sat.

GIGABLUE ma tez 2x DVBS2X tyle ze ten model jest dostepny tylko w DE. Jeden ze sklepow tutaj nie sprzedaje bo woli promowac Vu+ bo jest " na czasie" i ma wsparcie.