Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.
djarti77

[ROZWIĄZANY]Dreambox orginal czy clon Pomocy ?

Recommended Posts

Witam kupilem ostatnio Dreamboxa 800 HD PVR .Nie jesem wstanie okreslic czy to clon czy orinal :) wgrywalem rozne oprogramwania i wszystko odrzuca i wyskakuje na wyswietlaczu cos takiego ERR01_ NO CA FOUND. Prosze o pomoc jaki soft i co to za dreambox

G8q01mW.jpgR5PnPAe.jpg1K8cDoi.jpgolyZaC6.jpgTlkEbJ8.jpgteQjoPk.jpg5E9ITTD.jpg

Edited by Lucek™

Wyswietla sie o to cos takiego najpierw. Czekam na rs232 bo inaczej nie postwaie go na nogi .Wiec jaka jest opinia wasza bo jestem ciemny czy orinal czy Clon2VPGtz7.jpgVYMH1oo.jpg

Edited by djarti77

Jakas kupa z tego tunera czy moze byc ???

Sprawdze jak przyjdzie kabel bo nie jestem wstanie nic zrobic jak nie przywroce go . a czy mozna wrzucic jakis nowszy soft ???

Wlasnie przyszedl kabel 40 min temu i wrzucam Nemesis2 ten co podales zobaczymy czy pojdzie narazie wgrywa sie. Powiedz mi jak sprawdzic botloader jaki mam

Edited by djarti77

OK. Temat ogarniety mam SSL 84D . Wgralem ten co mowiles Nemesis2-6-dm800+Sunray+sr3-SVN-108r4-sim2-ssl84b-by+sat4fun.rar i znowu lipa byla .Wiec wgralem ten OpenPli-enigma2-7.0-rc-dm800_Sim2_ssl84D_19.11.2018.albatros@bg.nfi i wszystko pieknie smiga .

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.