Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.
gora1910

NIE DZIALAJACY POLSAT SPORT HD

Recommended Posts

WITAM

NIE WIEDZIALEM GDZIE TO UMIESCIC.

MOZE MI KTOS POMOC?PRZESTAL MI DZIELAC PLSAT SPORT HD POLSAT SPORT EXTRA HD POLSAT SPORT NEWS.PO PRZELACZENIU NIC SIE NIE DZIEJE TOTALNIE CZARNY EKRAN NIE WYSWIETLA SIE KOMUNIKAT O KODOWANIU.DZIWNE BO DZIALAJA MI PROGRAMY POLSAT SPORT PREMIUM PPV.NIE DZIALAJA ROWNIEZ MI PROGRAMY VOD CHOCIAZ JESZCZE NIEDAWNO WSZYSTKO SMIGALO JAK NALEZY,PROBOWALEM WYSZUKIWAC PROGRAMY OD NOWA NA SATELITACH ALE NIC TO NIE DALO.CZY KTOS MOZE WIE JAK TO ROZKMINIC???

Chodzi o to, że musiał byś sprawdzić jaki masz ATR karty, bo może masz stary ROM jeszcze i to może być przyczyną.

Operator od jakiegoś czasu aktualizuje karty i jeżeli blokowałeś jakieś EMM'y to czas odblokować i złapać odpowiednie, później ponowienie uprawnień i powinno wszystko grać.

Ale dobrze by było jak byś pokazał nam log z OScama ze startu karty jak i odpowiedzi na kanałach które nie działają.

Witam.Panowie odkopie temat, u mnie podobna sytuacja, dekoder nbox 2850 nie działają kanały polsat sport w zyjątkiem premium 1 i premium 2, linie cccam wydają sie być ok ponieważ dgy wrzuce te same linie na zgemme to wszystko śmiga jak trzeba. Doradzicie jak to odblokować???

Soft open pli 8.6 mod by dymida.

6 godzin temu, rafals1989 napisał:

Witam.Panowie odkopie temat, u mnie podobna sytuacja, dekoder nbox 2850 nie działają kanały polsat sport w zyjątkiem premium 1 i premium 2, linie cccam wydają sie być ok ponieważ dgy wrzuce te same linie na zgemme to wszystko śmiga jak trzeba. Doradzicie jak to odblokować???

u mnie też na tym modelu problem nie rozwiązany????

Nie bede zakladal nowego tematu. Czy ktos moze potwierdzic aktualne problemy z kanalami kodowanymi na tr 10.758V? Ze statystyk wynika ze o 11-tej jeszcze te kanaly dzialaly, a teraz w ogole nie leca zadne ecmy na kanalach w simulcypt. Na kanalach na wylacznosc ktore ma polsat np. Polsat Games leci ecm i dostaje odpowiedz z karty, ale ciemno. Wyglada na to ze maja awarie...

W dniu 11.09.2019 o 16:05, kalikamp napisał:

Nie bede zakladal nowego tematu. Czy ktos moze potwierdzic aktualne problemy z kanalami kodowanymi na tr 10.758V? Ze statystyk wynika ze o 11-tej jeszcze te kanaly dzialaly, a teraz w ogole nie leca zadne ecmy na kanalach w simulcypt. Na kanalach na wylacznosc ktore ma polsat np. Polsat Games leci ecm i dostaje odpowiedz z karty, ale ciemno. Wyglada na to ze maja awarie...

czy komuś działają te kanały na Soft open pli 8.6  czy pozostaje tylko graterlia.

Sprawdziłem i wszystkie kanały (oprócz testów) z tego transpondera działają na OpenPLI 8.3, na 8.6 pewnie też będą.

Nie wiem czy to  pomyłka @ mietek bo cytuje post z 11września ,gdzie problem był a obecnie mamy 18 Listopad i kanały z  tr 10.758V działają normalnie .

Strzelam w ciemno że 1803 lub 1861 leci po protokole newcamd, jeżeli tak to należy do czytnika dodać wpis:

disableserverfilter = 1

Wszystkie wymienione kanały  w 1 poście działają.

Masz własną kartę czy od darczyńcy linijki.

Sprawdź oscam dvbapi co tam masz wpisane bo podejrzewam że ignorujesz caid 1803,1861 a pozostałe kanały działają z 0100 lub 0B01 jeżeli masz linijki.

Edited by tom17

4 minuty temu, Adam napisał:

Strzelam w ciemno że 1803 lub 1861 leci po protokole newcamd, jeżeli tak to należy do czytnika dodać wpis:

disableserverfilter = 1

dziękuje bardzo sprawdze pozdr.

W dniu 11.09.2019 o 01:00, rafals1989 napisał:

Witam , mam ten sam problem. Działa wszystko z paczki + po linijce.
Czy trzeba dodawać dodatkowe wpisy by zaświeciło słońce ?
W oscam dvbapi żadnych wpisów nie mam.

Może w linijkach masz wpisane caidy = 0100,0B01,itd ..... a brakuje 1803 lub 1861  i dlatego nie świeci słońce  lub jakiś filtr blokuje np oscam.whitelist .

Jeżeli nie masz wpisanych caid w reader z liniami i puste oscam.whitelist oraz oscam dvbapi  to powinno działać , chyba że readery mają różne grupy a user dvbapi  nie ma  przypisanej grupy z readera ze słoneczkiem  albo dawca nie ma karty ze słoneczkiem   .

Jeżeli masz linie N  a może masz linie N i wiele caid na jednym porcie  to dopisz do readera/ów caidy jakie w linii występują z serwera

np caid = 0100,0B01,1803 ,#itd....

Reader jest w oscam server  i tam dopisujesz caid.

Edited by tom17

Doposałem caidy do oscam server ale nic to nie dało. Ogólnie zauważyłem ze nie dziala paczka sloneczna , tvp2hd , vod , mtv hd , eurosport 2. Info po kilku sekundach na danym kanale " brak danych na transponderze". Wszystkie readery e grupie 1.

Na dedykowanym dekoderze kanały świecą.Oczywiście instalacja antenowa ta sama.

Edited by Tedzik