Jump to content
Sign in to follow this  
sangria

Zgemma H7

Recommended Posts

Witam kolegów chciałem zie zapytać jakie oprogramowanie byście polecili do tego tunera,mam wgrane oprogramowanie openATV ze strony satmara .Czy kros jeszcze robi inne z podobnymi dodatkami. Wcześniej śmigałem na N boxe z oprogramowaniem Lucka i byłem zadowolony z jego pracy , wielka szkoda ze on nie robi na te tunery oprogramowania

Witam kupiłem zgemma H7S z wgranym softem OPEN ATV wgrałem na drugą partycję open pli7 i przy ustawieniach soft mi się wysypał i na wyświetlaczu wisi na "boot" czy jest możliwość do botowania z pierwszej partycji bo nie wiem jak mam dalej robić?

pendriva nie ma w dekoderze jak go włączę to jest boot potem od -00- do -50- jest podświetlone następnie od-50- do -100- wyświetlacz się przyciemnia i wraca na-00- i tak wisi.

00 to dobrze, przynajmniej ma mojej h2s, obraz masz ? możesz przełączyć kanał ?

A jak nic nie działa to wgraj na nowo soft.

Witam wszystkich. Mam Zgemme h7s i chcialbym odpalic karte TNK. Zainstalowalem wszystkie mozliwe oscamy wraz z oscam confi i mimo to w cardserver po nacisnieciu niebieskiego guzika wyskakuje mi oscam niezainstalowany. Dodam ze mam WGRANY Hyperion 6.2 i scamy pracuja jako klient w shariku domowym lecz karty nie czyta. Czy moglby mi ktos pomodz?

Witam wszystkich. Mam Zgemme h7s i chcialbym odpalic karte TNK. Zainstalowalem wszystkie mozliwe oscamy wraz z oscam confi i mimo to w cardserver po nacisnieciu niebieskiego guzika wyskakuje mi oscam niezainstalowany. Dodam ze mam WGRANY Hyperion 6.2 i scamy pracuja jako klient w shariku domowym lecz karty nie czyta. Czy moglby mi ktos pomodz?

W Hyperionie uruchamiasz zielonym oscama a nie niebieskim.Domyślnie karta tnk odpali jak pobrałeś config z pluginów.

Jak masz swoje configi to musisz skonfigurować czytnik.

Witam kupiłem zgemma H7S z wgranym softem OPEN ATV wgrałem na drugą partycję open pli7 i przy ustawieniach soft mi się wysypał i na wyświetlaczu wisi na "boot" czy jest możliwość do botowania z pierwszej partycji bo nie wiem jak mam dalej robić?

Aby wystartował z pierwszej partycji

wyłącz zasilanie

trzymając przycisk "power" włącz zasilanie

Nic to nie daje pojawia się 'boot" potem tak jakby się ładowało od "00" do "100" potem staje na "00" i tak wisi jak wcisnę power to włancza się zegar . A nie można zmienić coś w katalogach albo usunąć bo przez ftp mam dostęp a może przez telnet jakąś komendą dało by się to przestawić.

Edited by g01

a który "power" wciskasz ten z przodu nr 4 ?

4.jpg

Jak leci od 00 do 100 to wtedy ładuje się image, później staje na 00 i pokazuje 00 bo nie jest żaden kanał wybrany, po wyłączeniu pokazuje Ci zegar czyli czas łapie z satelity(albo neta w zależności od ustawień).

Pokaż zawartość pliku fstab.

Albo z TotalCommandera wejdź albo Putty i telnet.

a który "power" wciskasz ten z przodu nr 4 ?

4.jpg

trzymam nr.4 i włączam zasilanie z tyłu

Jak leci od 00 do 100 to wtedy ładuje się image, później staje na 00 i pokazuje 00 bo nie jest żaden kanał wybrany, po wyłączeniu pokazuje Ci zegar czyli czas łapie z satelity(albo neta w zależności od ustawień).

Pokaż zawartość pliku fstab.

Albo z TotalCommandera wejdź albo Putty i telnet.

fstab

rootfs / auto defaults 1 1

proc /proc proc defaults 0 0

devpts /dev/pts devpts mode=0620,gid=5 0 0

usbdevfs /proc/bus/usb usbdevfs noauto 0 0

tmpfs /var/volatile tmpfs defaults 0 0

Prawdopodobnie w ustawieniach video dałem rozdzielczość 1080p i 60hz i obraz znikł.

Jeśli chodzi o powrót do nastaw fabrycznych

to usuń całą zawartość folderu enigma2

0:/etc/enigma2/

Wgranie nowego image to raptem 2minuty + jakieś pluginy i lista kanałów ~ 10/12 minut i tuner stoi na nowo ;)