Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.
Lucek™

[SKIN] ABC

Recommended Posts

Trochę "odświeżę" temat. Czy mogę prosić twórcę skina o dodanie screena dla Yamp Music Player? Pozdrawiam.

1 godzinę temu, Tatanka napisał:

Działa bardzo dobrze 😉

Super bo to najładniejszy skin jak dla mnie. Zaraz wgrywam. Dzięki.

Zainstalowałem przez telnet i skóra jest w katalogu ale jej nie widzę w wyborze skór.  Mam skina metrix hd i widzę tyko jego i defautlową. co jest nie tak ? Plik ściągałem ze stopki Pingu TM

Edited by Vvalery

9 minut temu, Vvalery napisał:

Zainstalowałem przez telnet i skóra jest w katalogu ale jej nie widzę w wyborze skór.  Mam skina metrix hd i widzę tyko jego i defautlową. co jest nie tak ? Plik ściągałem ze stopki Pingu TM

w pluginach ci się zainstalowało do ustawiania tego skina musisz sobie ustawić  restart  i znajdzie się w skinach 

@walery poczytaj tutaj i witaj na forum 😉

5 minut temu, adam59 napisał:

w pluginach ci się zainstalowało do ustawiania tego skina musisz sobie ustawić  restart  i znajdzie się w skinach 

Nie bardzo rozumiem. Tuner restartowałem. W pluginach mam ABC Configuration i ABC Weather Dark Sky.

Dzięki chłopaki. Wszystko ogarnięte włącznie z pogodą. 🙂 

Cool tv guide mógłby być na cały ekran to taka mała dygresja gdyby ktoś chciał poprawiać 🙂

Pozdrówa

@Vvalery  - witaj w klubie 🙂

@PINGU_TM - dałbyś radę w miarę chęci i wolnego czasu zrobić wspomniany wyżej przeze mnie screen do Yamp'a? Image ATV.

Pozdrawiam

Edited by Tatanka

Bardzo kiepsko z czasem u mnie i nic nie obiecuję.

Jeśli mam tego skina bez tych dodatków ( w OpenPli 7.2-rc  )  , to muszę go usunąć przy instalacji nowszej wersji czy po prostu zainstalować i skin się nadpisze ? i czy skin do pobrania to jest ten w podpisie @Pingu_TM ? 

Riki czy jest dostępny normalny pasek info bez tych kolorowych zzpicon 😉 pod zwykłe 220x132 i czerwony pasek postępu😜 Da się wyrzucić ten wielki napis nazwy programu ? Jestem i marudzę. 🙈🙊🙉

PS. Cześć Tatanka 🤘🔥👍

Edited by Vvalery

To  było robione chyba z rok temu i nawet nie wiem co tam jest 😉 

@Vvalery - paski chyba są tylko takie jak w ustawieniach. ZZpicony nie muszą być przecież "kolorowe". Ja też ich nie lubię, ale w paczkach od @zet71 są "normalne"  - 

Nie wiem ,  jak zmienić kolor paska postępu, ale jeśli chodzi o dużą nazwę kanału to usuń w skin.xml  ten wpis:

<widget source="session.CurrentService" render="Label" borderWidth="2" position="20,15" size="1920,150" backgroundColor="secondBG" transparent="1" zPosition="1" foregroundColor="unf9ad61" font="Regular; 100" valign="top" halign="left">
<convert type="ServiceName">Name</convert>

</widget>

Pozdrówka

Godzinę temu, Tatanka napisał:

@Vvalery - paski chyba są tylko takie jak w ustawieniach. ZZpicony nie muszą być przecież "kolorowe". Ja też ich nie lubię, ale w paczkach od @zet71 są "normalne"  - 

Nie wiem ,  jak zmienić kolor paska postępu, ale jeśli chodzi o dużą nazwę kanału to usuń w skin.xml  ten wpis:

<widget source="session.CurrentService" render="Label" borderWidth="2" position="20,15" size="1920,150" backgroundColor="secondBG" transparent="1" zPosition="1" foregroundColor="unf9ad61" font="Regular; 100" valign="top" halign="left">
<convert type="ServiceName">Name</convert>

</widget>

Pozdrówka

Dzięki zaraz to zrobię.

pozdrawiam