Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.
Lucek™

[SKIN] Pingu-NavyBlue.FHD

Recommended Posts

witam czy jest może alternatywny link bo do mega drive nie mam konta z gory dzieki

Edited by Lucek™

Witam

Mam problem z tym skinem ,a konkretnie z ustawieniem PICON :(.Nie wiem jak ustawić ten skin VU+ Ultimo 4K OpenPli 7.0 tak aby poprawnie się wyświetlały picony.

Jeśli w ustawieniach mam tak

FMT9G3h.png

to wyświetla tak

de4QEEx.png

jeśli ustawie tak

tWx7anz.png

to mam animację

https://imgur.com/nfkKnfw

Jak to ustawić do prawidłowego wyświetlania picon na pasku info ?, na wyświetlaczu jest OK .

Posted (edited)

2.jpg

1.jpg

3.jpg

4.jpg

Skin-Pingu-NavyBlue.FHD_OpenPLi7_OpenATV

Poprawiłem co nieco pod OpenATV

Download

Edited by @Kos

Posted (edited)

2.jpg

1.jpg

3.jpg

4.jpg

Download

Ja oczywiście nie mam nic przeciwko jakiejkolwiek modyfikacji mojego skina ale chciałbym aby jeśli ktoś coś poprawia to dobrze byłoby wiedzieć co zostało poprawione,co nie pasowało to ewentualnie poprawiłbym w innych wersjach Pozdro

Aktualne wersje

VTI

OpenATV OpenPLI BlackHole Hyperion

Edited by fhroma

Posted (edited)

ok mnie to nie przeszkadza ale dodanie screenów z Black Harmony może się niespodobać pewnym osobom :biggrinsmiley: więc jeżli dodajesz to zaznacz że to mod by .....

Edited by fhroma

Pingu-NavyBlueFHD wersja z 28.02.2019r. na VTI :download:POBIERZ---28.02.2019

Jak pobrać powyższy plik tego skina? Chodzi mi wyłącznie o wersję na image VTi.

Podany w powyższym poście link prowadzi jedynie do głównej strony serwisu Megadrive... :wacko:

Posted (edited)

Podziękować! :biggrinsmiley:

Już pobrałem ten plik. Jak teraz zainstalować tego skina na moim tunerze? Mój tuner to Vu+ Duo 4K, image VTi 14.01.

Wystarczy, że wrzucę powyższy plik za pomocą FTP do folderu /tmp na moim tunerze i dalej zrobię tak, jak podane jest poniżej?

Mam w telnet wpisać dokładnie to samo, co poniżej, po zalogowaniu się do tunera? I rozumiem, że zaraz po zainstalowaniu się tego skina mam zrestartować tuner?

dodam,że instalacja

Pingu-NavyBlueFHD.OpenPli.Final.tar.gz

poleceniem w telnet

tar -xzvf /tmp/*.tar.gz -C /

Edited by Barti_81

2.jpg

1.jpg

3.jpg

4.jpg

Download

Ja oczywiście nie mam nic przeciwko jakiejkolwiek modyfikacji mojego skina ale chciałbym aby jeśli ktoś coś poprawia to dobrze byłoby wiedzieć co zostało poprawione,co nie pasowało to ewentualnie poprawiłbym w innych wersjach Pozdro

Aktualne wersje

VTI

OpenATV OpenPLI BlackHole Hyperion

witam po instalacji na OpenAtv nie mam wyświetlanego tytułu na pasku info po odinstalowaniu na MyMetrix zrobiło się to samo, jak to ustawić żeby pokazywał się tytuł na pasku?

Bez-tytu-u.jpg

Witam. Pobrałem ten skin pod OpenATV6.3. Co zrobić aby na pasku informacyjnym były wyświetlane pikony?

Witam. Pobrałem ten skin pod OpenATV6.3. Co zrobić aby na pasku informacyjnym były wyświetlane pikony?

autor skina napisał skin używa zzpicon 400x170 i picon 220x132 i to u mnie dziala...