Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.
Sign in to follow this  
zgredzior

moduł CP

Recommended Posts

Witajcie, mam pytanie do obeznanych bardziej, czy black hole obsługuje moduł CP w VU+duo4k, w tej chwili jadę na VTi 14.0.1 dziękuję i pozdrawiam wszystkich. :wacko: Dzięki za zainteresowanie problem rozwiązałem, był prozaiczny, moduł CP miał zmienione ustawienia mianowicie (obsługa wysokiego birate była wyłączona) temat do zamknięcia.

Edited by zgredzior

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety zainstalowałem "black hole" i nie do końca dekoduje CP z modułu obraz jest jakby nie do końca zdekodowany, dźwięk natomiast się pojawia rolleyessmiley , pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm, co to znaczy "obraz jest nie do końca zdekodowany"? Co się dzieje? Występuje np. szatkowanie obrazu (pikselizacja)?

Spróbuj też włączyć w menu dotyczącym modułu (ale nie w menu samego modułu) obsługę wysokiej przepływności, czy coś w tym rodzaju (nie mam teraz przed sobą tunera i nie pamiętam, jak ta opcja się zwie dokładnie), bo może w tym tkwi problem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tylko u Ciebie jest Egami z tego co widzę.Do tego niech ustawi moduł na tryb Legancy.Problemem może być jeszcze ciplushelper ale raczej gdyby ta wtyczka była problemem to moduł by w ogóle nie wystartował.Obsługa wysokiego bitrate na tak i to powinno załatwić sprawę lub jest konflikt z inną kartą modułem w boxie.Wtedy trzeba przypisać zadania do modułu czyli jakie kaanły ma on dekodować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.