Jump to content
Lucek™

[PLUGIN] E2iPlayer_public

Recommended Posts

Witam

Testował ktoś ? Ja laik jestem więc nie chcę sprawdzać bo jak coś nie wypali to będę znowu godzinami forum czytał ;)

Ps. tak przy okazji pytanko mam posiadam nbox z E2 czy można gdzieś Eurosport oglądać bo kiedyś na GoldVOD oglądałem ale od jakiegoś czasu mi nie działa tam nic :-/

Z góry dziękuję za odpowiedzi .

Pozdrawiam

Edited by Cyberspace

Witam , mógłby ktoś wrzucić screeny jak wygląda wszystko po instalacji , różni się czyms od najlepszego na świecie e2iplayera ? :)

hej,

dzisiaj przestało działać YouTube :-( W tej wersji sprzed 4 dni jest ok?

Jak dzisiaj przestało działać to poprawka musi być z dzisiaj

dzięki za szybką odpowiedź.

niestety przy próbie aktualizacji pojawia się błąd: nie ma aktualizacji dla aktualnej konfiguracji

Obecna wersja 2018.11.16.02

zależy mi na youtube, bo dzieci słuchają piosenek z lulek.tv

Czym ma się różnić jak nim jest !

A sponio :) Ja już się pogodziłem z faktem że nie ma aktualizacji a zapytałem z ciekawości bo stwierdziłem.ze może coś całkiem nowego ;)

Zastanawia mnie tylko jedno jak ktoś pisze że nie ma gdzie dziecku bajek włączać , co jest nie prawda bo moje chłopaki ( 2-4 ) nawet bez aktualizacji mają gdzie oglądać na e2i bajki a jest tego wystarczająco ;) pzdr.

zaobserwowałem sarkazm ze strony przedmówcy! Kolegom naprawdę zależy na apce z tematu, a kolega sobie "jaja robi|" ???, a tym samym zaniża wartość projektu "samsama", jakieś pytania chyba żadnych...?! reasumując pozwolę sobie zamknąć temat i dać osobą wyżej do myślenia jeśli się poczuwają do tego....

p.s.2: Trudno się przyznać do błędów ale mam nadzieję, że któryś z moderatorów będzie miał na tyle odwagi i jaj, że przedstawi sytuację jak wygląda!!! obiektywnie!!!

Edited by sta.sta.58

Nie rozumiem zbytnio o co chodzi z tymi moderatorami ale z tego co mi wiadomo, żaden z nich nigdy nie twierdził, że ta "aplikacja" jest zbędna czy zła czy tam nie potrzebna.

Więc o co cho ? :)

"uderzyć w stół nożyce się odezwą"

"Wasz kolega samsamsam@ dostał bana ode mnie, za notoryczny burdel w tym temacie" - pozostawiam bez komentarza

ja presji żadnej nie wywrze natomiast wszyscy korzystający z forum, które na ta chwilę jeszcze aktywnie działa mogą coś wnieść ewentualnie podpisać się pod moim postem. PZDR

Edited by sta.sta.58

"uderzyć w stół nożyce się odezwą"

"Wasz kolega samsamsam@ dostał bana ode mnie, za notoryczny burdel w tym temacie" - pozostawiam bez komentarza

ja presji żadnej nie wywrze natomiast wszyscy korzystający z forum, które na ta chwilę jeszcze aktywnie działa mogą coś wnieść ewentualnie podpisać się pod moim postem. PZDR

p.s. :nx58qs: za jaja dla moderatora "SEGI" Zza wypowiedź

Edited by sta.sta.58

Wyrwałeś z kontekstu powód bana, przeczytaj resztę a może zrozumiesz.

Proszę też o przeczytanie regulaminu forum:

(...)jeżeli ktoś ma jakieś "ale" do innego Użytkownika od tego są wszelakie komunikatory, maile oraz PW9...)

Poza tym, edytuj posty, nie pisz jeden pod drugim.

I proszę trzymać się tematu, bo przyjdzie inny moderator i posprząta.

Pozdrawiam :)