Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.
Lucek™

[PLUGIN] E2iPlayer_public

Recommended Posts

Witam to jest plik .ipk 2019.02.07.01 post #1

Czyli normalnie instalować bo poprzednie były do podmiany przez ftp ?

Prosze o podpowiedz i dzieki za wstawkę

Edited by zokel

a co oznacza w pierwszym poście iptv-pl-dla-openpli czy jakieś inne opcja tylko dla image openpli, nie będzie chodzić np na vti, można prosic o wyjaśnienie

taka nazwa była od początku istnienia tego pluginu

proszę bardzo zmieniłem na e2iplayer

witam czy może ktoś ma jeszcze problem w e2player-webstream-goldvod

Edited by wiskam

witam czy może ktoś ma jeszcze problem w e2player-webstream-goldvod

Tak, mi też nie działa ten stream, po aktualizacjach tzw. public przez ftp. Przy aktualizacjach z serwera zawsze "chodził" goldvod.

Edited by onager77

@onager77 Masz dostęp do aktualizacji z serwera no public

to nie Masz co narzekać na wersję publiczną

@onager77 Masz dostęp do aktualizacji z serwera no public

to nie Masz co narzekać na wersję publiczną

Przepraszam @Lucek™, ale nic o tym nie wiem albo jestem nieświadomy tego, żebym miał dostęp do serwera private, tam potrzebny jest login i hasło, aktualizuję przez ftp i wgrywam wersję publiczną.

Ipk nie działa, nie moglem zainstalowac z pilota na zgemma h7s openatv 6.3. Po podmianie przez ftp wyswietla sie wersja 2019.02.09.01 ale np na zalukaj "brak poprawnych linkow" na wersji z 30.01 raz mi sie udalo odpalic jeden film dla testu ale gdy tylko wyszedlem juz brak linkow na kazdym filmie. Na kinomanie brak elementow do wyswietlenia w ogole. Jakies pomysly?

Ipk nie działa, nie moglem zainstalowac z pilota na zgemma h7s openatv 6.3. Po podmianie przez ftp wyswietla sie wersja 2019.02.09.01 ale np na zalukaj "brak poprawnych linkow"

Bo nikt nie naprawił zalukaj. Trzeba dodać obsługę reCAPTCHA. Zapewne jak logujesz się przez przeglądarkę wyświetla się reCAPRCHA.
na wersji z 30.01 raz mi sie udalo odpalic jeden film dla testu ale gdy tylko wyszedlem juz brak linkow na kazdym filmie.
W najnowszej wersji jest identyczna obsługa zalukaj co 30.01, od tego czasu nie było żadnych poprawek dla tego hosta. Prawdopodobnie miałeś szczęście i nie potrzebowałeś reCAPTCHA.

[]

Powoli wszystko gaśnie np. sport365.live na PC normalnie w e2player brak poprawnych linków.

No cóż trzeba się do tego przyzwyczaić, może w przyszłości ktoś to ogarnie.

Zastanawiam sie czy gdyby wrocic do ostatniej aktualizacji od samsam tej z grudnia czy znow by wszystko wrocilo do normy czy wciaz byloby to samo? Jest jakas alternatywa dla e2iplayer?

IPTV_VERSION="2019.02.12.01"

Ipk działa czy po ftp trzeba nadpisywac?? Co z zalukaj? Dzięki za robotę Lucek!!! Doceniam.

Dzięki tomek6680 zainstalowałem go programem PuTTy, potem zrobiłem aktualizację na 2018.11.16.02 i zaczęło działać

Zastanawiam sie czy gdyby wrocic do ostatniej aktualizacji od samsam tej z grudnia czy znow by wszystko wrocilo do normy czy wciaz byloby to samo? Jest jakas alternatywa dla e2iplayer?

To spróbuj i zaraz będziesz pisał że ci youtube nie działa .Przecież z każda nową wersją publik jest coś poprawiane a nie psute .Dobrze że w ogóle ktoś to robi.

IPTV_VERSION="2019.02.12.01"
Fix Filmezz.eu

Jak nie korzystasz z hosta to nie musisz aktualizować

Z tego co wiem Zalukaj jest naprawione w wersji prywatnej.Masz jeszcze inne hosty filmowe np alltube, nasze-kino fili.cc i parę innych .Ja z nich korzystam i nie narzekam.

z uwagi na to że nie jestem informatykiem oraz braku poprawki do webstream-goldvod czy znajdzie się może dobra dusza i pomoże w rozwiązaniu problemu?

Witam!!

Czy posiada ktos jakis plik do poukladania lub usuniecia binarek w hoscie

Webstreams player.

Cos nawzor ,,iptvplayerhostsonder,, mialem podoby ale bezprzypadek usunolem.

Zgory dziekuje .

Pozdrawiam.