Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.
Sign in to follow this  
MUNDY

[SKIN] SevenHD 3.7

Recommended Posts

SevenHD

P: Dlaczego skóra nie znajduje się w selektorze skóry?

Odp .: SevenHD musi zostać wygenerowany jako pierwszy. Zadzwoń do wtyczki SevenHD, ustaw swoje ustawienia i zapisz skórkę zielonym przyciskiem. Po ponownym uruchomieniu GUI skórka jest aktywna

P: Ustawiłem wszystko, ale po ponownym uruchomieniu GUI zawsze uruchamia się tylko domyślna skórka.

Odp .: Po wprowadzeniu ustawień ZAWSZE należy użyć zielonego przycisku, aby opuścić wtyczkę.

P: Dlaczego skóra jest odcięta na krawędziach?

Odp .: Prawdopodobnie włączono overscan na telewizorze. Ta funkcja odcina krawędzie obrazu.

Wyłącz overscan lub użyj opcji System OSD Position Setup w plugin SevenHD. Więc możesz zrekompensować nadmierne skanowanie.

P: Udawałem zbyt wiele i nie pamiętam, co zmieniłem. Czy istnieje sposób na rozpoczęcie wszystkiego od instalacji?

Odp .: TAK, na każdym ekranie ustawień żółty przycisk daje możliwość ustawienia wszystkich wartości na zero / domyślne.

P: Nie wyświetla się żaden pikon?

Odp .: Folder z piconsem ma złą nazwę. Zmień nazwę folderu, w którym przechowywane są twoje zdjęcia, na "picon".

P: Gdzie mogę znaleźć mój identyfikator pogody?

Odp .: Przejdź do strony internetowej https://weather.yahoo.com Wprowadź swój kod pocztowy lub miasto i sprawdź swoją pogodę.

Liczba na końcu adresu URL w pasku adresu przeglądarki to Twój identyfikator pogody.

P: Dlaczego nie wyświetlają się bieżące dane pogodowe?

Odp .: Dostawca obecnie nie udostępnia żadnych aktualnych danych. Zmień serwer pogodowy w obszarze Dodatkowe funkcje informacyjne.

P: Jak mogę skopiować moje ustawienia do innego pudełka?

Odp .: Naciśnij niebieski przycisk (Narzędzia) -> Przycisk 6 (Współdzielenie skóry) -> Przycisk 1 (Rozprowadź skórkę).

Następnie znajdziesz plik kraven_share_3.6.47.skin w / tmp. (<- w zależności od wersji)

Skopiuj ten plik do innego pola po / tmp.

Następnie ponownie naciskasz niebieski przycisk (Dodatki) -> Przycisk 6 (Współdzielenie skóry) -> Przycisk 2 (Załaduj inną konfigurację skóry) i pozwól skórze się zregenerować.

P: Dlaczego moje własne zmiany w pliku skin.xml są zastępowane?

A: Masz swoje zmiany w skórze-user.xml w / usr / lib / Enigma2 / python / Plugins / Extensions / SevenHD / data / sklep, wtedy nie będą nadpisywane podczas aktualizacji.

P: Co oznacza mała zielona ikona w dolnej prawej części infobara?

Odp .: Oznacza to, że dostępna jest aktualizacja wtyczki SevenHD. Otrzymasz aktualizację, jeśli zadzwonisz do wtyczki SevenHD. Znajdziesz ustawienia aktualizacji w Inne ustawienia.

P: Czy mogę też to ukryć?

Odp .: Tak, w plugin pod "Inne ustawienia" ustaw opcję "Aktualizuj informacje w Infobar" na Nie.

P: Czy mogę dodać własne kolory do próbnika kolorów?

Odp .: Tak. Wystarczy przesunąć żądane kolory user_color.txt w / usr / lib / Enigma2 / python / plugins / Extensions / SevenHD / user / Enter.

P: Jak mogę korzystać z czcionek systemowych?

Odp .: W "Ustawieniach głównych" -> "Używaj czcionek systemu" ustaw na Tak. Następnie naciśnij niebieski przycisk (Extras) w menu głównym -> przycisk 5 (użyj SystemFonts). Po ponownym uruchomieniu czcionki są dostępne.

P: Mam przetestować plik, ale nie wiem, gdzie dokładnie pójść?

Odp .: Jeśli jest to plik xml, to jest to / usr / lib / enigma2 / python / Plugins / Extensions / SevenHD / data

z SevenHDxxxxxx.py następnie do / usr / lib / enigma2 / python / Components / Converter lub Renderer.

Wszystkie inne .py przychodzą do / usr / lib / enigma2 / python / Plugins / Extensions / SevenHD

P: Znalazłem błąd, ale nie wiem, jak nazywa się ten ekran i jak go najlepiej opisać, co mogę tam zrobić?

Odp .: W "Inne ustawienia" ustaw opcję "ScreenName" na YES, wtedy nazwa ekranu będzie wyświetlana w lewym górnym rogu.

1.) Przejdź do ekranu, na którym występuje błąd

2.) Otwórz WebBrowser i wprowadź adres IP swojego pudełka

3.) Następnie wykonaj "zrzut ekranu" z "wysoką rozdzielczością".

P: W jakiś sposób skóra wydaje się nie działać dla mnie, dlaczego to możliwe?

Odp .: Sprawdź, czy obraz jest aktualny, ponieważ SevenHD jest tworzony i testowany z bieżącym obrazem.

P: Zostałem poproszony o załadowanie pliku debug.log, ale nie wiem, jak kontynuować i gdzie to jest?

Odp .: Przejdź do wtyczki, a pod "Inne ustawienia" zmień pozycję "Tryb debugowania" na TAK i zapisz ją na zielono.

Od teraz wszystko, co jest potrzebne do analizy błędów

1.jpg

:download:

enigma2-plugin-skins-sevenhd_3.7-20190225_all.ipk 9.3 MB OpenATV