Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.
Sign in to follow this  
Lukasz78

[ROZWIĄZANY]Mutant hd51 zgemma h7s

Recommended Posts

Ten sam procesor w obu sprzetach jest, wiekszosc podobna. Po forum ktos pisal ze w zgemma h7s karta lan najlepszej stabilizacji nie ma. Osobiscie mam i nie narzekam, ale kodi nie używam więc dużych pakietów danych przez lan nie idzie.

Ogolnie sprzęty podobne pozatym ze Mutant jest ładniejszy i kosztuje sporo więcej

jeżeli chodzi o cene to ax51 dużo droższy od zgemmy a parametry podobne

Panowie. Doradźcie szukać AX 51 HD, bo Mut@ntów HD 51 widzę, że już brak w sprzedaży. Czy brać Zgemmę tylko pytaniem, którą H7S jest na tym samym procku co Mut@nt HD51/AX HD 51, natomiast H9Twin na innym procku ( Hi3798MV200) . Doradźcie proszę.

Edited by kapciu75

@kapciu75 mam zarowno H7S jak i H9Twin

H7S ma podwojna satke i dodatkowo naziemna do tego kieszen ma modul i karte z przodu za klapka, dysk 2.5 mozesz wbudowac w srodku

H9Twin na podwojna satke dodatkowo dwa moduly mozesz uzywac i niektore dzialaja nawet dwa naraz i z przodu za klapka 1 czytnik kart, dodatkowo jeszcze ma wbudowane WiFi

Oba maja systemowy MultiBoot do 4 Image. Oba dzialaja bardzo dobrze i napewno z uwagi na jak to sie mowi stosunek ceny do wyposarzenia oplaca sie jednego z nich kupic.

gizmo1954, dzięki za poradę. Mam już Opticum AX HD51 4K Box (odpowiednik Mut@nt HD 51). Nie narzekam. Myślałem o Zgemma H9 Twin. Na tamtym etapie był jakiś problem techniczny i wstrzymano premierę tunera.

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.