Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.
Sign in to follow this  
Przemekb88

Brak poprawnych linków

Recommended Posts

Pobierz wersję od @mosz_nowy z

http://www.sat-4-all.com/board/topic/257422-e2iplayer-public/

Przez ftp podmień youtube.py

/IPTVPlayer/libs/youtube_dl/extractor/youtube.py

lub cały e2iplayer jeśli masz na tyle miejsca

restart i sprawdź czy pomogło

Ja z kolei mam podobną sytuację, jak wyżej kolega @Przemekb88, z tym że w moim przypadku chodzi o Iplę, a konkretnie o te pozycje Ipli, które są dostępne w serwisie VOD.pl. W serwisie tym nie działają mi właśnie te, które są z Ipli, np. seriale Polsatu. Wyświetla mi się podobny komunikat, jak u kolegi @Przemekb88. :(

Da się to jakoś naprawić? Jeśli tak to jak?

O co chodzi w tym?

Pobierz wersję od @mosz_nowy z

http://www.sat-4-all.com/board/topic/257422-e2iplayer-public/

Przez ftp podmień youtube.py

/IPTVPlayer/libs/youtube_dl/extractor/youtube.py

lub cały e2iplayer jeśli masz na tyle miejsca

restart i sprawdź czy pomogło

Jak naprawić ten problem występujący również u mnie? Ja posiadam tuner Vu+ Duo 4K z image VTi w wersji 14.02.

Jestem jeszcze początkującym użytkownikiem tunera opartego na systemie Linux. Tuner ten posiadam od trzech miesięcy.

Da się może jakoś zaktualizować ten E2iPlayer z poziomu tej wtyczki? Chodzi mi o aktualizację z poziomu tunera.

Komunikat "Brak poprawnych linków" (ale samo tylko to jedno zdanie, bez żadnych dodatkowych informacji, jak u kolegi otwierającego niniejszy wątek) pojawia mi się każdorazowo podczas próby "odpalenia" serialu "Świat według Kiepskich", a także np. programu "Nasz nowy dom". Innych pozycji akurat nie próbowałem. Dodam, że próbowałem to, wybierając w aplikacji E2iPlayer serwis VOD.pl, bo samego serwisu Ipla bezpośrednio w E2iPlayer nie ma. Przynajmniej ja nie mam.

Dla porównania, np. seriale "Na Wspólnej" i "19+" (innych nie sprawdzałem) z serwisu Player w E2iPlayer działają u mnie poprawnie. Brak problemów z ich odtwarzaniem.

Kiepskich i nasz nowy dom oglądasz z IPLA. Wpisujesz w wyszukiwarce i masz.Vod.pl też mam brak poprawnych linków

Posted (edited)

Gdzie w wyszukiwarce? W jakiej wyszukiwarce? Gdzie w Ipli? Ja u mnie w E2iPlayer w ogóle nie mam dostępnego serwisu Ipla. :wacko:

U mnie, gdy uruchamiam E2iPlayer i wchodzę w "Polskę", wygląda to dokładnie tak:

E2i-Player-01.png

E2i-Player-02.png

Edited by Barti_81

Ooo, jest i Ipla! I faktycznie, tutaj program "Nasz nowy dom" odtwarza mi się bez problemów. thumbupsmile

"Kiepskich" na razie jeszcze nie sprawdzałem, bo to tak "na szybko", ale pewnie też będą działać. ;)

Dziękuję Ci Serdecznie, @Gregor, za podpowiedź i tym samym za pomoc! specool

Swoją drogą, dziwne, że w tym E2iPlayer dostęp do serwisu Ipla jest domyślnie wyłączony. :wacko: W dodatku, jak go włączałem to pojawił mi się komunikat w stylu, że korzystanie z tego serwisu w moim kraju może być nielegalne i że czynię to na własne ryzyko. Oczywiście zatwierdziłem. Hmm..., korzystanie z serwisu Ipla w Polsce jest nielegalne? A od kiedy to? :recz:

Posted (edited)

Ok , a wiec jak ogarnąć ten 2iplayer ? Ktoś pomoże Please żeby działało iitv pl czy inne pluginy talie jak serial net i tak dalej . Dekoder Red Eagle ? Nie ma żadnych updates nie wiem usunąć i2iplayera czy i od nowa za instalować ?

Ktoś jakiś pomysł podsunie krok po kroku ?

Edited by Nokielm

Ok , a wiec jak ogarnąć ten 2iplayer ? Ktoś pomoże Please żeby działało iitv pl czy inne pluginy talie jak serial net i tak dalej . Dekoder Red Eagle ? Nie ma żadnych updates nie wiem usunąć i2iplayera czy i od nowa za instalować ?

Ktoś jakiś pomysł podsunie krok po kroku ?

Ja bym najpierw poczytał na forum.

Posted (edited)

Sorrki ale troszke nowy jestem w tym temacie ale ogarnięte . Wystarczyło extention plug-in do i2iplayer bezpośrednio na tunerze pobrac.

Ale niby wszystko działa poza linkami z openload . Błąd „https://openload.co/ link extractor error.”

Jakiś pomysł , bo nie mogę nic znaleść ..

Dzięki

Edited by Nokielm

W dniu 2.04.2019 o 21:55, Nokielm napisał:

Sorrki ale troszke nowy jestem w tym temacie ale ogarnięte . Wystarczyło extention plug-in do i2iplayer bezpośrednio na tunerze pobrac.

Ale niby wszystko działa poza linkami z openload . Błąd „https://openload.co/ link extractor error.”

Jakiś pomysł , bo nie mogę nic znaleść ..

Dzięki

https://www.sat-4-all.com/board/topic/257422-e2iplayer_public/?do=findComment&comment=435237