Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.
Sign in to follow this  
rotek23

5800sx BSLA uszkodzony firmware - pomoc dla laika

Recommended Posts

Tak jak w temacie posiadam uszkodzony dekoder 5800sx BSLA (kiedyś przez kogoś był modyfikowany tzn. była wgrywana Enigma) w którym wymieniłem najczęściej psujące się elektrolity ale oprócz tego jest w nim uszkodzony firmware. Dekoder po podłączeniu zasilania wogóle się nie włanczał, przepiołem więc w nim zworkę (podejrzenie uszkodzenia uboota) na zapasowy uboot i teraz na wyświetlaczu po podłączeniu zasilacza pojawia się napis uboot 1.3.1 053. Wszystko wskazuje na to że jest wgrany w nim uboot freebox lamerka (szukałem w sieci wszędzie ale nie znalazłem takiego (przeważnie linki były nieaktualne) a chciałbym przywrócić uszkodzonego uboota, pozatym jestem kompletnym laikiem w temacie i nie wiem jak przywrócić do życia dekoder tj. jaki jeszcze firmware należy wgrać żeby działała Enigma itd. (nie wiem też w jakich wersjach wcześniej było wgrane oprogramowanie), bardzo bym prosił o pomoc co należy zrobić krok po kroku tak żeby całkiem nie uszkodzić dekodera, bardzo proszę o wyrozumiałość.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.