Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.
molomr

[ROZWIĄZANY]IPTV na HDD lub USB

Recommended Posts

IPTV Player- prosze sobie na HDD lub USB dograc.Jak to zrobić walcze juz drugi wieczór.Dzięki[ Niektóre pluginy są niedostępne Extension/iptv  itp]nie wiem co dalej

Edited by julekjulek
Sprecyzowanie tematu wątku

Czytając wydaje się do zrobienia ,dzięki jutro faza testów.Jeszcze jedno  instaluje soft na penie a co z tym w tunerze już zainstalowanym.

Config SWAP ON

/usr/lib/enigma2/python/Plugins/Extensions.E@Manager/swap_on.sh: line 4:

/etc/init.d/swap_on.sh: not found

chyba coś nie poszło,chyba z tą edycłą tego pliku

No tak jakby go nie było, sprawdź czy tam w ogóle jest i czy ma uprawnienia 0755.Przy edycji (oczywiście Notepadem++ jak wcześniej pisałem) wystarczy skasować zawartość i wkleić tę z mojego posta.Nie powinno być żadnych niespodzianek.

Możesz spróbować, ten oryginalny tworzy SWAP w /hdd którego w BSKA nie masz, do /hdd jest z automatu montowana partycja sda1 czyli teraz jest to twój pen z softem, wrzuć oryginalny i sprawdź czy się utworzy w /hdd.

Ewentualnie daj maila na PW to ci wyślę oryginalny, niemodyfikowany który na pewno zadziała.

Wysłane.

Zrobiłem wszystko od nowa i jest ok.Dzięki Adam

Jeszcze jedno pytanie ,w tym przypadku można wgrać Hyperiona na pena i zobaczyć czy może bardziej przypadnie do gustu niż iptv.

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.