Jump to content
Sign in to follow this  
tompatrz

[ROZWIĄZANY]Oscam, nagrywanie problem - FEDC

Recommended Posts

Witajcie

Od zawsze używam w swoim nBox OSCAM 1.20-unstable_svn build #7119 . Jest to dosyć stara wersja ale tylko ona działa poprawnie. Mogę nagrywać a co innego oglądać.
Gdy instaluje sobie nowszą wersje wszystko się w zasadzie sypie...Gdy się nagrywa to innego kanału nie da się oglądać bo jakby dekodowanie nie wyrabiało, mimo że ustawienia są takie same. Dziś testowałem wersje najnowszą 11517 i jest taki sam problem. Miał ktoś może podobny problem? Chciałbym jakoś uruchomić to aby jak złapie mi ewentualnego FEDC działało to bez problemu. 
Poza tym jak np złapie fedc to jak będę używał do domowego mr nboxa z oscamem , a tunery z klientem cccam lub newcamd (nielinuxy, obecnie testowałem i działały po sieci) to kanały będą się dekodować czy będzie już pozamiatane? PS. Ile po takim oscamie mogę tunerów podpiąć?
Z góry dziękuje za informację.

Adam, dziękuje. Zamieniłem na tą wersje co mi dałeś. Gdy złapie FEDC to będę mógł nagrywać albo oglądać w jednym czasie? (dobrze rozumiem) Blokera nie zamierzam kupować ja chcę mieć to do działania awaryjnego na jakiś czas. Kończy mi się teraz umowa i przechodze na niekreslony póki co bo aż 5 zł więcej zapłacę, a zmiany jakie bym od nich chciał póki co mi sie nie kalkulują. Póki co wszystki działa na normalnym spliterze, ale przy FEDC przejdę na dzielenie karty nBox jak to sie uda.  Czy ta wersja którą mi dałeś oscam obsługuje fedc?

Ok. Dzięki za informację. O to mi teraz tylko chodziło. Temat można zamknąć.

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.