Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.
sebo99

Dm800se oryginal -openpli 4

Recommended Posts

Witam

Przesiadłem sie z nbox na dm800se ori. Wgrywając softy z forum nie mogę na każdym uruchomić emulatorów typu mgcamd 1,35,cccam 2.3.0 oraz oscam. Pobieram je przez Dm i są w PPanel ale po wybraniu ich i wczesniejszej konfiguracji one nie chodzą. W zadnym orginalnym image niema ich zainstalowanych tylko trzeba dogrywać np w ATV nie dało sie ich nawet pobrac. Co zrobić żeby one startowały lub ktoś poleci jakiś soft do orginału z gotowcami jak jest w klonach lub jakiś link. Szukam już i nie mogę nic znaleźć. Po wgraniu do klona uwaliło mi tuner ale zmartwychwstał .Przed uwaleniem i po dalej się nie uruchamiają. Czy mając oryginał z sim a8p trzeba jeszcze cos dogrywac? Sprawdzałem na Newnigma2,ATV,Black hol,openpli 6, a teraz mam openpli4 bo on ma obsługę wifi reszta nie miała.

Ma ktos tu podobny tuner? 

13 godzin temu, sebo99 napisał:

Przesiadłem sie z nbox na dm800se

dm800se to nie nbox

Podejrzewam, że robisz błąd i wrzucasz configi oscama od nbox

Zainstaluj przykładowo OpenPLi i Oscam z pluginów

Uruchom oscam. Czy działa sprawdzasz przez przeglądarkę

Ustaw oscama przez przeglądarkę.

na openpli 4 wchodzisz w w wtyczki - zielony  przycisk otwierasz softcams i z tamtąd pobirz oscama , zainstaluje się . Następnie pliki oscama masz w  katalogu etc/ tuxbox/confing/oscam i tam po ftp przekopiuj pliki z nbox. nadaj  atrybut 755. następnie pod niebieskim masz restart  softcam.

Nie wrzucam tych samych . sciagam z pluginów np mgcamd i konfiguruję przez FTP robię restart i nic mam inne rozszerzenia plików w nbox mam newcam.list a w dm newcam.list example.Czy to jest top samo? , sciągnąłem oscam i ustawiłem przez przeglądarke ,restart i połaczenie w oscam na czerwono no connect. natomiast zamieniając tunery chodzi na nbox a na  DM nie. Kiedyś miałem dm500s e1 cccam chodził , mg1.35 nie było problemu. Nie siedzę w temacie E2 a na tym forum nie jest  to opisane. 

Do klonów są gotowce a do ori są czyste.

Dodam że na Newnigma2 nie moge nic sciągnąc z Pluginów Coolegte error (nie ma ona Wlan), nie wiem czemu natomiest na openpli4 mam Wlan i mogę sciągać pluguiny,,

Mam pierwszy raz orginała z sim a8p. nie mogę wrzucić klona bo już przy próbach go uwaliłem ale zmartwychstał i zostałe przy tym image.

oto mój problem.

dzieki

dlaczego na pasku programu na dole nie widać uruchomionego emu ? jest to gdzies w ustawieniach.

6 minut temu, zbylo napisał:

na openpli 4 wchodzisz w w wtyczki - zielony  przycisk otwierasz softcams i z tamtąd pobirz oscama , zainstaluje się . Następnie pliki oscama masz w  katalogu etc/ tuxbox/confing/oscam i tam po ftp przekopiuj pliki z nbox. nadaj  atrybut 755. następnie pod niebieskim masz restart  softcam.

Nie umiem ustawiac w configach,ustawiałem oscam przez przeglądarke ale jak pisałem na czerwono: no conect( próbowałem właczać).Natomiast w mg1.35 mam jakies inne pliki niż nbox pisałem wyżej wiec gdzie ma być ten CWS=? wpisując w newcam.list example tez nie ruszy. Nie mam nawet podglądu na pasku czy on jest uruchomiony.

tyle moich wypocin , ale teraz tak nie sprawdzą bo brak u mnie neta , korzystam z mobilnego,

napisz pierw co masz ,swoje karty czy linijki od dobroczyncy.

jeżeli linijki to proponuję Ci proponuję ci cccam najprostsze  , lub oscama trochę więcej wpisywania ustawień. Jak masz swoje karty to oscam tylko . natomiast mg1.35 powoli odchodzi i proponuję nie zawracać głowy.

16 godzin temu, zbylo napisał:

napisz pierw co masz ,swoje karty czy linijki od dobroczyncy.

jeżeli linijki to proponuję Ci proponuję ci cccam najprostsze  , lub oscama trochę więcej wpisywania ustawień. Jak masz swoje karty to oscam tylko . natomiast mg1.35 powoli odchodzi i proponuję nie zawracać głowy.

Jak miałem w dm500s N: w cccam , teraz w nbox mam  oscam i 1.35 z CWS= tylko to cholerstwo tnie obraz (mam go dość) no i trafił sie mi wyżej opisany i mam problem.

zrób tak menu-wtyczki-zielony przycisk (pobierz wtyczki) -softcams pobierz cccam. wyjdz do czystego ekranu zrób restart systemu. plik cccam zainstaluje się w katalogu etc. wchodzisz  w plik cccam.conf i tam wpiszesz dane od swojego darczyncy. C xxxxxxxxxx(adresdarczyncy)port (na którym się łączysz)xxxxxx(hasło)xxxxxx(login) .

Jak przekopiujesz linijkę do pliku cccam.conf, nadajesz uprawnienia 755 temu plikowi. naciskasz niebieski na pilocie wybierasz softcam cccam  i przycisk ok , następuje restart softkama i ma grać. napisz do goscia od którego masz aby udostępnił Ci po cccam . musi działać bez zacinania na dm 800se ,chyba ze dawca się nie wyrabia.

odpisze pod koniec tygodnia jak wrócę ale będę tylko pare dni . W Box mam neta 100% natomiast nie uruchamiają sie emulatory po restarcie niby pisało ze sie restartuje , nie wysyła ecm.Czyżby oryginał a8p musiał mieć coś jeszcze dograne do image lub jakąś blokadę (nie mam pojęcia),W PPanel CCam info lub serwer nie widziałem połączenia pisało no conect 127.1.1. Jak bedę sprawdzę dokładnie i napiszę . U kolegi chodzi na cccam, 1,35 i oscam bez problemu tylko na 800pvr clon.

Narq

9 godzin temu, sebo99 napisał:

odpisze pod koniec tygodnia jak wrócę ale będę tylko pare dni . W Box mam neta 100% natomiast nie uruchamiają sie emulatory po restarcie niby pisało ze sie restartuje , nie wysyła ecm.Czyżby oryginał a8p musiał mieć coś jeszcze dograne do image lub jakąś blokadę (nie mam pojęcia),W PPanel CCam info lub serwer nie widziałem połączenia pisało no conect 127.1.1. Jak bedę sprawdzę dokładnie i napiszę . U kolegi chodzi na cccam, 1,35 i oscam bez problemu tylko na 800pvr clon.

Narq

Weż od kolegi na chwilę 800pvr clon. i spr. u siebie.  dm z kartą a8p nic nie musisz dogrywać . Coś masz skopane z wpisami e softcam.

Po testowaniu image z tego forum  pozostałem przy open pli4, Newnigma brak wifi oraz nie można sciągnąc pluginów i reszty z serwera, tak samo Black Hole,Na  open pli doinstalowałem My updater i z niego sciągnąłem nowego oscama(na pli są ale jakieś dziwne nazwy nie da się wejść przez przeglądarkę  chociaż ustawiłem port), ustawiłem i działa. Po instalacji Mgcamd 1,35a lub 1,38 mam plik  w usr/keys  mg.cfg. i newcamd.list.example.mg  atr.644 , dlaczego takie rozszerzenie *example*? w klonie instaluje sie  .list. Po podmianie pliku i edycji czasami idą ecm a obrazu nie ma , nie znalazłem Caid w mg.cfg (na klonie bez problemu) muszę coś jeszcze zmienić ?.

Może ktoś polecić  sprawdzone image inne z  Wlan z zainstalowanymi mgcamd  i ew Cccam ?? bo wszystkie są czyste i nie można ściągnąć z serwera bład coolegt error.

Pytam bo nie siedzę w tym temacie za bardzo , czytam czasami forum ale cieżko coś tu na temat a8p znależć,

Chyba poszukam clona ha ha,,,tam wszystko chodzi i image są gotowce

Pozdrawiam.