Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.
Sign in to follow this  
Karitoso

[ROZWIĄZANY]Bios dm800hd se

Recommended Posts

Witam,jak zmienić ip "na sztywno" w biosie dreambox 800 hd se ? Parę lat temu zmieniłem na 192.168.1.... a teraz mam po zmianie operatora 192.168.100.....

Posted (edited)

Dziękuję wszystkim,włączyłem opcję w windows7 uruchom/telnet i poszło ale teraz mam problem wgrałem najnowszym DreamUP_1_3_3_12 z opcją bad sectors obraz openatv-6.3-dm800se-20190712.nfi żółty  pasek idzie do końca ale nie wchodzi do ostawień obrazu na tv,(ciemny wyświetlacz,mruga tylko niebieska dioda) ,wgrałem dreambox-image-dm800se-20170216.nfi i tutaj niby jest wszystko ok do końca ,razem z ustawieniami,chcę jednak mieć open atv .

Edited by Karitoso

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.