Jump to content
Sign in to follow this  
Discovery

[ROZWIĄZANY]Problem z podmianą binarki oscama

Recommended Posts

Posted (edited)

Proszę podpowiedzieć, jest jakaś instalka Oscama 11529 pod openpli? W myupdater ostatnia wersja to 11518, ale nie działają mi kanały parowane. A mam problem z podmianą binarki. 

Edited by Discovery

Posted (edited)

Do wyboru do koloru oscamy  w repozytorium

Pobrać oscam i podmienić  nowy oscam zachowując identyczną nazwę starego oscama .

Każdy pobrany oscam działa po podmianie zgodnie ze sztuką  ,w sytuacji wgrania binarki bez zmiany nazwy tworzymy plik startowy i wrzucamy razem z oscamem i nadajemy tym plikom atrybuty 755 i ma działać .

Edited by tom17

Posted (edited)

No właśnie tu mam problem. Którego Oscama z mips bym nie pobrał to nie odpala. Oczywiście zachowując procedurę odmiany. Temu pytam o ipk.

Jeszcze będę próbował, ale jak do tej pory to mi się nie udawało.

54 minuty temu, Discovery napisał:

No właśnie tu mam problem. Którego Oscama z mips bym nie pobrał to nie odpala. Oczywiście zachowując procedurę odmiany. Temu pytam o ipk.

Jeszcze będę próbował, ale jak do tej pory to mi się nie udawało.

Tak to wyglada

IMAG0203.jpg

Edited by Discovery

Posted (edited)

@Discovery

Tak czytając "pobieżnie " Twoje posty ,to Ty masz od lat problemy z oscamem . Nie napisałeś jaki masz obecnie tuner ,ale pisałeś w dziale n-boxa .

.... może się "czepiam" ,ale ten wątek jest o CWPK a nie "jak uruchomić oscam w tunerze" ,za chwile będzie z 1000 postów ,że "nie działa mi oscam" 😞   .

=========================================

A ten oscam instalowałeś (podmiana binarki oscama po FTP )

[OSCam] /cwpk/ 

oscam-svn11529-mipsel-ssl102

https://www.sat-4-all.com/board/topic/123881-oscam-funkcjerepozytorium/

Edited by tomek6680

Posted (edited)

Racja przepraszam za śmiecenie w temacie i proszę o usunięcie. Tak problem ten sam wcześniej vu+ teraz solo. Jak nic coś robię nie tak, ale co? Jeszcze raz sorry za off top.

=====================

Instalowalem wszystkie z tego repo oczywiście mips. Dobra kończę tu temat.  Zobaczę na innym image.

Edited by Discovery

@Discovery

Spróbuj z symlink
ln -s /usr/lib/libssl.so.1.0.0 /usr/lib/libssl.so.0.9.8

Posted (edited)

@Any to było toooo. Teraz podmiana oscama nie robi problemu i działa jak trzeba. Dziękuję serdecznie wszystkim którzy pomagali. 

Edited by Discovery

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.