Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.
JOHNYD

Logi - do kart - Problem

Recommended Posts

Witam . Gdzie znajde logi do kart conax z caidem 0b01 , gdyż strona z logami (kliknij i zobacz która) ma problemy . Co do tej strony , dodam że logi z ostatnie z czerwca i nowszych niema . Kontakt do autora jest jedynie przez DVHK , które defacto zostało zamknięte z jeszcze jednym jakimś forum (nie pamiętam nazwy tamtego drugiego forum).

Szukam strony , gdzie logi są w postaci .bin lub .txt bo logi z drakara strony nie działają i karta wali mi ignore lub w innej konfiguracji dekodera (oscama) error . 

Dodam , że ja wgrywałem logi drakrem z w/w strony czy przez dekoder czy też czytnik w laptopie i szło to ładnie bez schiz a logi z strony z drakarem walą komety totalne ... . 

Daty po opłaceniu karty tnk nie poszły w góre a powinny bo BOK przesłał aktywację . Zostały jedynie logi aby podbić kartę . Oscam jest skonfigurowany prawidłowo i wiem to na 100% , blokerów brak więc wszystko jest ok. Testowałem kilka wersji oscama i też karte tnk rzecz jasna na moim nboxie 5800sx używałem bez parowania , żeby nie było . Testowałem inną kartę , niebieską n-ki no i ta łapła uprawnienia (obraz 3) na tej samej konfiguracji co tamta z tnk . 

Wniosek ???? Trzeba mi logi z początku miesiąca na tą kartę 🙂 . Jeżeli ktoś coś , to będę wdzięczny za pomoc . 

System E2 open pli 8.6.0 .

PS. Jakie są rodzaje uprawnień ???? (Ktoś kiedyś pisał o jakichś unikalnych czy coś no i nie pamiętam nazewnictwa , oraz co one niosą na karte) .

PS2.Jakie kanały/pakiet powinny być przy poszczególnych na karcie uprawnieniach tj. chodzi mi oto , że na karcie jest ITI NEOVISION , ITI NEOVISON 2 , VOD 1 , CONTEGO 1 , CONTEGO 2 itp . o ile wiem że uprawnienia/ten wpis np. VOD 1 - To pakiet VOD (analogicznie to widać) to poprostu VOD i daje to uprawnienia do oglądania VOD o tyle nie wiem czym są pozostałe ... . Proszę o szybkie wyjaśnienie .

1.png

2.png

3.png

Posted (edited)

Co opłaciłeś i co ma działać, zasadnicze pytanie ,w czerwcu miałeś identyczny Class jak obecnie .

Uprawnienia do karty docierają bo złapałeś  po 17 globali i shared, dla conaxa to tylko shared niepowinno być blokowane a pozostałe zablokowane blokery. Łap dłużej emmy na TVP1 HD  pozostaw włączone na minimum godzinę, nie wiem co tobie nie działa  może kanały  parowane a dotego potrzebne jest rsa wyliczone  .

Logi zawsze dostępne są na https://www.thelastdrakkar.com/search/

Edited by tom17

pakiet start , podstawowe kanały bo nie świecą mi i mam dalej czarny ekran od dłuższego czasu .

@tom17 Albo ja nie umiem , albo pod moją karte niema tam emm'ów

2.png

Przecież tu widać co i ile spadło ,łap dalej emmy .

3.png

Widać że masz aktywną linie z uprawnieniami masz na zielono i Class 01080000 jak w czerwcu .

Co jest widać w Live Log jak włączysz TVP1 HD  czy jest no found  a może rejected ,czy  po dłuższym czasie na kanale TVP1 HD widać że spadają emmy shared .

Patrzyłem na log i tam w zasadzie niema nic , co mogło by mi wyjaśnić gdzie leży problem . Jak patrze na readers , to widze że niby logi lecą ale lecą na shared z tego co oscam mówi . Co dalej , to to że jest dalej ciemność bez wyjątku na config , wersje oscama itp . poza tym ecm'y wszystkie są NOK , EMM są na error i też na shared więc i tak i tak ciemność leci w tv . Antena jest nastrojona i działa OK bo testowałem nawet na innym odbiorniku i jak na chwile go zamieniłem z moim nboxem no to tvp1 hd (kanał gdzie lecą emm'y) to tvp1 hd latało ślicznie i bez zacięć . (sprawdziłem , bo myślałem że antena winna) . @tom17 Co sądzisz ???? 

Posted (edited)

Spróbuj na tej konfiguracji.

Spoiler

oscam.conf

[global]
nice = -1
preferlocalcards = 2
saveinithistory = 1
maxlogsize = 512
ecmfmt = s-d.[c-0p-0i-l].e/-HOP:j

[monitor]
appendchaninfo = 1

[dvbapi]
enabled = 1
au = 1
boxtype = none
user = dvbapi
pmt_mode = 6

[webif]
httpport = 8888
httpuser = root
httppwd = pass
httpallowed = 127.0.0.1,192.168.1.2-192.168.1.250,0.0.0.0-255.255.255.255

oscam.server
[reader]
label = sci0
protocol = internal
device = /dev/sci0
caid = 0B01
rsakey = xxxxxxxxxxxxxxxx......do wpisania jeżeli posiadasz
detect = cd
mhz = 450
cardmhz = 2700
group = 1
emmcache = 1,3,2,0
blockemm-unknown  = 1
blockemm-u        = 1
blockemm-g        = 1

oscam.user
[account]
user = dvbapi
caid = 0B01
au = 1
group = 1

oscam.dvbapi
P: 0B01
I: 0

Wrzuć kawał loga jak pracuje oscam na TVP1 HD.

Jaki oscam pracuje w nboxie.

Edited by tom17