Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.
Sign in to follow this  
tomek1255

Jaką nawigację wybrać do 200 zł ?

Recommended Posts

Witam, jako że jest to mój pierwszy post na forum proszę o wyrozumiałość :) Sytuacja przedstawia się następująco dostałem dotację na firmę i w biznes planie wpisałem nawigację za... 192 zł, kwota porażająca... Czy ktoś jest w stanie pomóc w wyborze ? Chciałbym by miała chociaż informację o fotoradarach w PL. Z góry serdecznie dziękuje ! :)

Najlepsza opcja to starszy telefon z Android, gdzie zainstalujesz i Automapę i Yanosika, a także MapęMap czy Tomtoma.

Kupno NAVI to ograniczenie, ale, że to ma być na fakturę to Cię rozumiem.

Koniecznie coś z wyborem ścieżki do mapy, więc na FLASH zostawisz to co będzie domyślnie (o ile w tej cenie będzie), a na kartę SD wgrasz AutoMapę posłodzoną.

Tylko, że w tej cenie nie ma zbyt dużego wyboru.

https://manta.com.pl/product/gps9572/

13 godzin temu, tomek1255 napisał:

Witam, jako że jest to mój pierwszy post na forum proszę o wyrozumiałość 🙂 Sytuacja przedstawia się następująco dostałem dotację na firmę i w biznes planie wpisałem nawigację za... 192 zł, kwota porażająca... Czy ktoś jest w stanie pomóc w wyborze ? Chciałbym by miała chociaż informację o fotoradarach w PL. Z góry serdecznie dziękuje ! 🙂

Ciężka sprawa w takiej kwocie, ale też możliwa do realizacji...

Kolego.

Allegro, wpisanie max kwoty, następnie czytać o wyświetlonych modelach, co mają + szukanie po necie opinii, testów.

Znaczeniem, co do ceny końcowej, będzie miało, czy chcesz z AutoMapą, czy z mapami innego producenta ew. bez.

- licencję np. na AutoMapę możesz sobie sam w odpowiednim czasie kupić (o ile będzie wspierana przez zakupioną nawigację - czytać na stronie)

Innego wyboru nie ma, bo to, że komuś coś się będzie podobać nie znaczy, że Tobie 🙂

Posted (edited)

Blow względem Manty ma o 128 MB pamięci mniej.

Vordon nie robiłem, więc nie odpowiem czy ma ścieżkę czy trzeba korzystać ze skryptów odblokowujących, ale ma 128 MB pamięci, 800x480. Flash 4 GB.

Navitel też niemiałem, ale ma 128 MB pamięci, rozdzielczość 480x272 i nie wiem czy to nie jakiś odnawialny towar, bo ma info refurbish.

Navman 5000 ma taką samą rozdzielczość jak Manta(480x272), ale gorszą od Blow (800x480).

Peying 5014 wydaje się być z nich najlepszy - 256 MB pamięci, rozdzielczość 800x480, FLASH 8 GB. Pytanie tylko czy ma ścieżkę do SD.

Edited by rooster

No tak, ale musi w MENU być ścieżka żeby po instalacji mapy na wspomnianej karcie w dziecinnie prosty sposób oryginalne mapy zainstalowane na FLASH zamienić w te na SD Card.

Na Garmina nic nie wgrasz poza Garminem. Jeśli chcesz AutoMapę pod żadnym pozorem nie kupuj garmina czy Tomtoma!

ok, jeszcze mam pytanie. Jesli wgram na ktoras z nawigacji np Yanosika to jak beda aktualizowane komunikaty np o kontroli predkosci ?? Czy w takim wypadku powinna byc obsluga w navi wifi ?