Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.
Tasiorek1978

Iptv walidacia co to / nie działa web stream

Recommended Posts

nic nie pomaga zrobiłem aktualizacje z zadmario do 2019-10-05 tez nic jak chce uruchomić film np z alltube to ponownie wskakuje błąd jak wyżej na zdjęciu lub brak poprawnych linków

Help Help 

Aktualizacja to jedno a tobie brak jest ffmpeg,PuCyrl,patcha SNI,w wątku który podał Adam i linku powyżej jest wszystko opisane krok po kroku jak zainstalować wszystkie komponenty e2playera a zaczyna się od instalacji patcha SNI później ffmpeg i reszta składników potrzebna do działania e2playera.Wystarczy to wszystko zainstalować przez konsole(putty) i player odżyje.

Marian123 dzieki bardzo za pomoc ale i tak nie dam rady tego zrobic nie wiem co  to przez konsole putty szukalem pod linkiem nie wiem ktory wątek  jezeli chodzi wgrywanie e2ipleyera przez laptopa to spoko wiem ale konsola putty to już leżę chyba ze mi to ty wyoslisz .Mandriva napisał ze w ustawieniach zmienić  https ..... na NIE to pomogło filmy ruszyły  i dziekije mu za to ale chcialbym żeby jeszcze ruszył  Web stream bo nic tam nie działa   jak jestescie ciepliwi i chwile czasu to pokazcie instruktaż  pozdrawiam

Na początek współpracy z bardzo przydatnym narzędziem Putty proponuję ...

Z tej strony Download PuTTY: latest release (0.73) pobierasz putty odpowiednie dla Twojego systemu.

Po zainstalowaniu, uruchomieniu Putty:

• wybierasz typ połączenia (SSH lub Telnet)
  • w 'Host Name (or IP address)' wpisujesz IP swojego tunera
  • klikasz na dole w przycisk 'Open'
  • po połączeniu się z tunerem zobaczysz
    login as:

tu w celu zalogowania do tunera wpisujesz nazwę użytkownika, najpewniej prawidłowa będzie

root

• dalej wykonujesz komendy, które są podawane w przykładach do rozwiązania jakiegoś problemu

(wykonanie komend robisz głównie przez skopiowanie treści komend z przykładu, porady i wklejenie w konsoli putty oraz zatwierdzenie przyciskiem 'Enter')

Pozdrawiam,

julek

10 godzin temu, Tasiorek1978 napisał:

Marian123 dzieki bardzo za pomoc ale i tak nie dam rady tego zrobic nie wiem co  to przez konsole putty szukalem pod linkiem nie wiem ktory wątek  jezeli chodzi wgrywanie e2ipleyera przez laptopa to spoko wiem ale konsola putty to już leżę chyba ze mi to ty wyoslisz .Mandriva napisał ze w ustawieniach zmienić  https ..... na NIE to pomogło filmy ruszyły  i dziekije mu za to ale chcialbym żeby jeszcze ruszył  Web stream bo nic tam nie działa   jak jestescie ciepliwi i chwile czasu to pokazcie instruktaż  pozdrawiam

Na Web steam właśnie trochę linków nie działa(np.wp pilot,sport365live...)i mimo że byś zainstalował te brakujące składniki to i tak nie będzie działało chyba że jesteś działkowiczem i zależy ci na prognozie pogody.

5 godzin temu, julekjulek napisał:

Na początek współpracy z bardzo przydatnym narzędziem Putty proponuję ...

Z tej strony Download PuTTY: latest release (0.73) pobierasz putty odpowiednie dla Twojego systemu.

Po zainstalowaniu, uruchomieniu Putty:

• wybierasz typ połączenia (SSH lub Telnet)
  • w 'Host Name (or IP address)' wpisujesz IP swojego tunera
  • klikasz na dole w przycisk 'Open'
  • po połączeniu się z tunerem zobaczysz

login as:

tu w celu zalogowania do tunera wpisujesz nazwę użytkownika, najpewniej prawidłowa będzie

root

• dalej wykonujesz komendy, które są podawane w przykładach do rozwiązania jakiegoś problemu

(wykonanie komend robisz głównie przez skopiowanie treści komend z przykładu, porady i wklejenie w konsoli putty oraz zatwierdzenie przyciskiem 'Enter')

Pozdrawiam,

julek

Dzieki za pomoc spróbuje jak bedzie chwila 

Wie moze ktos coś na temat web stream w e2iplayer kiedy coś bedzie działać 

Nie dziala web stream  czy moze ktoś coś wie na ten temat