Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.
fhroma

Skin GoldenNightFHD Projekt

Recommended Posts

Jak już robisz skina od początku to proponuję żeby był w rozdzielczości 4k, chyba jeszcze takiego nie ma a coraz więcej boxów i tv w 4k już pracuje  😉

A co do screnów to zapowiada się ciekawie 🙂

2 godziny temu, ciacho007 napisał:

Zakładam że cały skin będzie oparty na bebechach Black Harmony?

Bazą jest NavyBlue   Screen" menu" podobny do Harmony.Twoje infobary bardzo przypadły mi do gustu i zmotywowały do pracy   Gdyby ci się chciało i zrobiłbyś coś ciekawego to podsyłaj Będzie wspólny projekt

Edited by fhroma

Możesz liczyć na to że jakieś  swoje pomysły Ci podeśle. 🙂 No to co czekamy na pierwszą wersję bete. 🙂

@fhroma zapowiada się ładny skin  👍 , tylko ta lista kanałów z prawej strony to mi zaraz przypomina te skiny z Pli 😥 , jak byś mógł to zrób miniTv z prawej , a listę z lewej chociaż podejrzewam , że będzie możliwość wyboru 😉

No cóż skin raczej nie wzbudza entuzjazmu a poza tym im dłużej nad nim siedzę to bardziej "rzygam" tym złotym kolorem😀 więc zamykam projekt Lepiej może coś pokombinuje z moim NavyBlue.  Jakieegoś moderatora proszę o zamknięcie a najlepiej wykasowanie tematu  Pozdro

@fhroma czytałem opinie o tym projekcie na innym forum i są OK. i właśnie ten złoty kolor , więc nie marudź tylko działaj 😉 gdybym znał się na robieniu skinów chętnie sam bym ci pomógł , a tak na marginesie według mnie tu na forum jest może z 15 ładnych skinów ( mógłbym je wymienić ale tego nie zrobię ) i ten na pewno by do tego grona dołączył 👍

@rysiuhelix twój skin też wygląda 👍 tylko ta lista z prawej strony 😂 , ale pewnie też dodasz opcje wyboru  , inna jest sprawa  ; w kilku skinach jest tak że kiedy użyje się User Skin to własne config. LCD4Linux przestają działać i fajnie by było jakbyście w tych skinach zrobili tak żeby działały .

Pozdrawiam .

W dniu 19.10.2019 o 13:55, rysiuhelix napisał:

To nie jest mój skin - autorem jest Romario76  ,  te screeny natomast są z mojej modyfikacji .

To jest wersja HD  , ale dzięki pewnym zabiegom lepiej wygląda noż FHD . Jest też jego wersja RomarioFHD  - ale tylko dla PLi - do OpenAtv nie radzę jej wgrywać !!!

Link do wersji autora  - https://viva-tv.ru/skiny-butlogo-pikony/skin-romario76/

Moja modyfikacja jest i będzie tylko dla OpenAtv  -  ale jeszcze sporo przy niej pracy - dlatego public jej nie ma .

9.jpg

Można tego skina pobrać gdzieś bez rejestracji??

@rysiuhelix  pytanko. Masz może gdzieś linka lub skąd pobrać aktualne picon 220x132  na 36E na NTV i Tricolor??? Jak możesz proszę o pomoc Może być na PW. Dzięki z góry

Edited by bartek20

fhroma wygląda fajnie tylko mam nadzieję że kiedyś będzie na inne image  dzięki za pracę i powodzenia w tworzeniu dalej pozdrawiam

też jestem za openatv

Edited by KOS9

@fhroma,

Wygląda super,...z dużą dozą poczucia artyzmu !!

Jeden problem ; oczekujemy / piszę w imieniu użytkowników obrazu OpenATV - na ten image !!

Masz  werwę,aby stworzyć  ten skin na OpenATV..??

Skin 👍 ale czy tylko u mnie jest w UserSkin tylko jedna opcja wyboru ( extra pasek informacyjny pogoda ) czy ten skin tak ma ? :

Spoiler

2.jpg