Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.
pit.lubin

Problem z piconami - przewija no stop mieli je

Recommended Posts

Witam  serdecznie

mam dekoder vu+ ultimo4k  soft vti 14.0.5 z skórka  NavayBlue

chodzi o pikony w pasku info

media/hdd/zzpicon   podkatalog picon_400x170 /pikony zzp rj 400x170/  pokazałem skórce ścieżkę dostępu  w/g  tego co wcześniej , skórka widzi picony  ale  je  przewija no stop mieli je  i próbuje  coś  podłożyć  . gdzie tkwi błąd ?  tracę wątek 

Może ktoś z kolegów  pomóc   ,

pozdrawiam piotr

22 minuty temu, pit.lubin napisał:

Witam  serdecznie

mam dekoder vu+ ultimo4k  soft vti 14.0.5 z skórka  NavayBlue

chodzi o pikony w pasku info

media/hdd/zzpicon   podkatalog picon_400x170 /pikony zzp rj 400x170/  pokazałem skórce ścieżkę dostępu  w/g  tego co wcześniej , skórka widzi picony  ale  je  przewija no stop mieli je  i próbuje  coś  podłożyć  . gdzie tkwi błąd ?  tracę wątek 

Może ktoś z kolegów  pomóc   ,

pozdrawiam piotr

a nie było by dobrze żebyś sobie zapodał na pena   media/usb/zzpicon 

i żadnego podkatalog zzpicony ,wrzucasz odrazy do katalogu zzpicon 

Można  to nie jest problem ...  spróbuję może coś to da ...... Z tym picon_400x170 czytałem  przy opisie  skórki  więc zrobiłem zgodnie z instrukcją

czy te same zzpicon 400x170       można  podpiąć do listy kanałów i wyświetlacza lcd   ?  bo próbowałem ale lista tak dużych nie chce czytać  , lcd  też nie wyświetla  zwykłe 220 tak

Edited by pit.lubin

Bardzo Dziękuję  przetestowałem  i działa  jak trzeba  .....  zarówno listę jak i barinfo    oraz  wyświetlacz . Ja  osobiście   preferuję  bardziej czytelne na ciemnym tle  i takie mam .Ale testowałem  JR /te mam na pasku info /400/170  i też działają  z tym ze na wyświetlaczu z odległości  mało czytelne .....

Jeszcze raz  Bardzo dziękuję ....

Ps  jeśli można  prosić na PW  o fajne  pikony  co ważniejsze   aktualne  będę  wdzięczny

pozdrawiam  Piotr