Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.
Sign in to follow this  
berthold61

Neostrada czy światłowód

Recommended Posts

Skończyła mi się umowa w T-mobile na internet domowy (no i dobrze) i teraz mam zagwostkę bo firma SYRION ciagnie światłowody ale terminy sie opóźniają bo miało być do połowy listopada a teraz że po nowym roku i czekać albo brać neostradę po drutach do 80mb za 59 zł ,w tym światłowodzie ma być 100mb za też 59zł , ja w sumie nie potrzebuję aż tak szybkich łączy ale co byście radzili brać ?

Edited by berthold61

26 minut temu, berthold61 napisał:

Skończyła mi się umowa w T-mobile na internet domowy (no i dobrze) i teraz mam zagwostkę bo firma SYRION ciagnie światłowody ale terminy sie opóźniają bo miało być do połowy listopada a teraz że po nowym roku i czekać albo brać neostradę po drutach do 80mb za 59 zł ,w tym światłowodzie ma być 100mb za też 59zł , ja w sumie nie potrzebuję aż tak szybkich łączy ale co byście radzili brać ?

Witam

Wybrał bym światłowód bo zawsze pewnie będziesz mógł zwiększyć prędkość . Umowa jak się skończyła to przecież Ciebie nie wyrzucą tylko będzie trwała ale bez terminu i w każdej chwili będziesz mógł wypowiedzieć. Czekaj. Nie mniej to drogi operator bo w mojej dziurze 😄 😄 200 Mb jest za 50 zł.

Drut od POMARAŃCZY bym sobie darował.

No tak tylko ten syrion obiecywał światłowód w połowie listopada a jak ostatnio dzwoniłem to po nowym roku ma być ale równie dobrze może być i w maju , umowę w T-mobilu wypowiedziałem miesiąc temu i dziś mi wyłaczyli na amen , w orange załatwili by mi to w kilka dni a te 80mb to dla mnie pewnie nawet za duże skoro z T-mobila teoretyczne 20mb a praktyczne 2-8mb wystarczało , a tak wogóle to orange ma teraz jakąś ofertę wiązaną love czy jakoś tak i tam jest 80mb internetu telefon komurkowy z abonamentem na rozmowy bez ograniczeń plus tel domowy z darmowymi rozmowami krajowymi i w EU na czym by mi zależało nie powiem plus do tego jakas telewizja 100 kilka kanałów pewnie badziewnych ale cos tam jest w cenie 110zł , chyba w to wejdę

Teraz Ci nie trzeba ale przyjdzie czas na Netfliksa czy jakiś inny Palyer czy Youtube i zacznie się płacz. Czy na pewno po drucie będzie obiecane 80 mb a nie 20 mb . Ja bym przeczekał na światłowód . Pomijając ichnią telewizje i sprzęt do jej oglądania ( nigdy nie podłączyłem tego badziewia) i telefon stacjonarny w dobie komórek to chyba też zbędny atrybut. Ten Syrion widzę też oferuje telewizję i telefon . Orange omijam szerokim łukiem 🙂    

30 minut temu, ARMAGEDOON napisał:

Teraz Ci nie trzeba ale przyjdzie czas na Netfliksa czy jakiś inny Palyer czy Youtube i zacznie się płacz. Czy na pewno po drucie będzie obiecane 80 mb a nie 20 mb . Ja bym przeczekał na światłowód . Pomijając ichnią telewizje i sprzęt do jej oglądania ( nigdy nie podłączyłem tego badziewia) i telefon stacjonarny w dobie komórek to chyba też zbędny atrybut. Ten Syrion widzę też oferuje telewizję i telefon . Orange omijam szerokim łukiem 🙂    

Witam

@berthold61 co do Netflixa to raczej bym się nie obawiał bo oni mają tak zaawansowaną kompresję (sposób przesyłu danych) że to nie wpłynie na oglądanie 😄 😄 nawet na tym drucie.  Po co zerwałeś umowę przed wybraniem alternatywy.. Tak czy siak kup sobie prepaid (obojętnie jaki internet) i czekaj na światłowód.

Edited by kameleon11116

Ok przekonany jestem na nie branie orange ,wczoraj sąsiad zrobił sobie test i wyszło mu 39mb , na przeczekanie założę sobie sim-a od play coś ok 50zł za 100GB i poczekam na ten światłowód .

Wiele razy pytałem o ,,Dropsa" na infolinii Netii, konsultantów i odpowiedź była jedna:

,,Tak owszem była ta oferta ,ale niestety jest nieaktualna u nas od kilku lat"

Edited by teson