Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.
SocceR

MetrixHD MOD problem...?

Recommended Posts

Witam. Posiadam skina enigma2-plugin-skins-metrixhd-mod-by-binicknich_1.3_mips32el. Czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć jak przerobić to trochę aby wygląd wyboru kanałów był bardziej przejrzysty tzn czy da się jakoś przesunąć aby kanały były od lewej strony w tym różowym obszarze jak na zdjęciu? Który plik ewentualnie trzeba przerobić i jak? Z góry dziękuję.

IMG_20191202_225859.jpg

Jak dasz Menu możesz wejść w konfigurację listy kanałów

Nie wiem jakie opcje będą dostepne bo nie podałes info o jakie image chodzi

poza tym chyba są nowsze wersje tego skina , ale ...

22 godziny temu, Lucek™ napisał:

Jak dasz Menu możesz wejść w konfigurację listy kanałów

Nie wiem jakie opcje będą dostepne bo nie podałes info o jakie image chodzi

poza tym chyba są nowsze wersje tego skina , ale ...

W konfiguracji listy kanałów nic nie ma na ten temat. Wydaje mi się że może w jakimś pliku trzeba edytować jakąś wartość ale niestety nie wiem w jakim. Image to OpenATV i nie znalazłem nigdzie nowszej wersji. Chyba że Ty masz jakiś namiar?

Wszystko do ustawienia nawet na żywo przez webif jak nie możesz znając w tunerze opcji ustawień użytkownika listy kanałów. 

Ja bym wyłączył numery kanałów w liście i zmniejszył czcionkę nazwy kanału i opisu kanału no i też ustawił rozmiar picon , w ATV jest to w menu / ustawienia / obsługa & interfejs / ustawienia wyboru kanału / i nie wiem co tam jest w ustawieniach tego metrixhd.... bo nigdy nie instalowałem , ale tam też można sprawdzić .

Edited by aidan76

2 godziny temu, aidan76 napisał:

Ja bym wyłączył numery kanałów w liście i zmniejszył czcionkę nazwy kanału i opisu kanału no i też ustawił rozmiar picon , w ATV jest to w menu / ustawienia / obsługa & interfejs / ustawienia wyboru kanału / i nie wiem co tam jest w ustawieniach tego metrixhd.... bo nigdy nie instalowałem , ale tam też można sprawdzić .

Wyłączenie numerów kanałów to nie jest rozwiązanie o jakie mi chodzi 🙂 W ustawieniach samej wtyczki nigdzie nie ma pozycji tych napisów. W ustawieniach tunera też nic o tym nie ma. Podejrzewam że w samych plikach wtyczki jest to przecież gdzieś zapisane jaki ma być odstęp od krawędzi. Tylko pytanie w którym pliku i linijce? 

Sam sobie poszukaj w samym skinie. 

W sumie powinieneś się nauczyć jak robić skiny by to zrobić inaczej ktoś musiał by za ciebie wszystko przepisać. 

Mody metrixa to nie sam metrix więc się męcz jak chcesz po swojemu.

Takie życie ... albo czekasz na zbawiciela.

8 godzin temu, Ktosiu napisał:

Sam sobie poszukaj w samym skinie. 

W sumie powinieneś się nauczyć jak robić skiny by to zrobić inaczej ktoś musiał by za ciebie wszystko przepisać. 

Mody metrixa to nie sam metrix więc się męcz jak chcesz po swojemu.

Takie życie ... albo czekasz na zbawiciela.

Ja nie chce się uczyć robić skinów tylko pytam kogoś kto je robi albo wie jak przerobić bo wydaje mi się że pozycja tego tekstu to jakaś jedna linijka gdzieś i ktoś mi ją wskażę ale chyba nikt nie wie co i jak więc będę sam musiał coś kombinować 😉

@SocceR u mnie  w Atv np. lista kanałów wygląda tak :

Spoiler

1_0_1_32DC_190_13E_820000_0_0_0_20191203

wszystko ustawione w menu i w wtyczce ustawień skina .