Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.
Sign in to follow this  
joe_27

problem z programowaniem funrrari

Recommended Posts

witam.

Mam kartę funrrari z kwarcem 12mhz (jest to zwykła funka z dolutowanym kwarcem) taką kupiłem razem z tunerem

(philips 3010).Mam programator funprog/phenix.Problem polega na tym,że niemogę tej karty zaprogramować wsadem funrrari v11a (programuję funmagic 1.40 ).wgrywam do niej plik: flash funrrari 12mhz@8861 oraz ext.ok a plik int.eprom każę odtworzyć (chyba dobrze robię??) karta owszem programuje się OK,ale zwsze pokazuje potem na ekranie błąd ATR (ZAZNACZAM,ŻE JEST TO WSAD BEZ TEJ PIERWSZEJ LINIJKI).

Pytanie brzmi czy dobrze programuję,Czy konieczne jest odlutowanie kwarcu przed programowaniem (nie mam zworek na karcie) Czy to może byc przyczyną ??

Co ciekawe gdy programuję kartę wsadem FunSX_6in1v1.2_jula_27.12.2004 (używając funmagica) to po zaprogramowaniu karty nie wyskakuje błędny atr,chodzą FTA i ABsat.

Korzystając z okazji chciałbym się jeszcze zapytać co to jest za soft ten FunSX_6in1v1.2_jula_27.12.2004 ??Czym różni się od Fun_5in1_jula ??Co on odkodowuje jeszcze ??Czy jest mozliwe złapać na tym wsadzie słońce??

Aha używam w tunerze softu 9.47 emu.

Sorry że się tak rozpisałem,ale tuner mam dopiero 2 tygodnie i uczę się dopiero obsługiwać to ustrojstwo :)

Z góry dzięki i pozdrawiam Sylwestrowo ;)

funrari 1.1 bez pierwszej linijki jest wsadem do programowania Funpromem...programujesz wsadem adekwatnym do posiadanego kwarca i rozszerzeniu np 12@8861...

zeby zaprogramowac funke na laminacie przerobioną na funrari (najlepiej funpromem-program) musisz na czas programowania zewrzec,zlutowac ścierzke idącą do 19 nogi procesora,po programowaniu rozewrzec...

programujesz funprogiem-programatorem ?

na funrari 1.1 masz au na tamtych sloneczko Ci sie zapali ale do zmiany klucza...

a i do tunka musisz wgrac nowy sofcik...

powodzenia... :)

w razie watpliwosci zajrzyj http://laki.dvhk.pl/... tam jest wsio guitar

Edited by akrisr