Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.
Sign in to follow this  
robo_kol

Programowanie FUNcard Galaxy

Recommended Posts

witam !

po zmianie konfiguracji komputera z pentium 200 ( :D ) wymianie płyty i procka na duron 650 zaczęły się moje problemy z programatorem kart. Wykonałem prościutka wersję tegoż programatora na LPT wejścia i wyjścia przez inwertery 74hc14 i wszystko pięknie śmigało bez zewnętrznego zasilania na starej płycie.Po zmianie kompa na inny przy próbie identyfikacji karty wyskakuje komunikat "brak programatora lub niewłaściwy port LPT" :( .podobnie na innych "szybszych " komputerach ten sam komunikat .podejrzewam ,że jest to spowodowane mniejsża wydajnością portów przy nowych płytach lub złymi ustawieniami tegoż LPT. jak temu zaradzić czy ktoś miał taki problem ? na forum nie znalazłem takiego tematu.za wszystkie sugestie serdecznie dziękuję !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałem ten sam problem. Spróbuj poruszac kartą w slocie programatora i zaprogramowac jeszcze raz. U mnie zaskoczylo po kilku razach (FunMagic). Jezeli masz XP to oczywiscie proponuje zainstalowanie User Port.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.