Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.
Sign in to follow this  
Guest szQtx

Będzie Polsat Sport 2

Recommended Posts

Guest szQtx

Cyfrowy Polsat zostanie wzmocniony o dodatkowy kanał sportowy. Nie będzie to jednak tylko okno programowe, jak w przypadku Cyfry+. Do Polsatu Sport 2 trafią liczne pozycje z obecnej ramówki niekodowanych kanałów, magazyny klubowe najlepszych europejskich klubów.

 

Platforma Polsatu wyraźnie stawia na wzmocnienie oferty sportowej. Co tydzień obydwa kanały sportowe retransmitować będą 6-8 godzin tematycznych stacji klubowych Arsenalu, Liverpoolu i Man. United.

 

W Polsce tylko Canal+ ma prawa do emisji spotkań tych klubów na żywo. W Polsacie Sport znajdą się powtórki najciekawszych fragmentów spotkań, retransmisje spotkań ligowych i pucharowych oraz wywiady i komentarze z udziałem członków najlepszych europejskich drużyn futbolowych.

 

Polsat Sport 2 wystartuje 4 marca. Poślizg w przypadku retransmisji meczów ligi angielskiej nie będzie większy niż kilka-kilkanaście godzin. Polsat Sport będzie jedyną polską telewizją, która pokaże Puchar Anglii. W nowym kanale sportowym Polsatu pojawią się także programy poświęcone Realowi Madryt i Barcelonie. Na dodatkowym Polsat Sport pojawią się także transmisje sportowe dotychczas nadawane w ramach Info/Teleuniwersytet, TV4, Puls.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.