Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.
Sign in to follow this  
arco15

problem-5620boot, czy znajdę rozwiązanie

Recommended Posts

wróciłem z pracy i żona informuje mnie że dream nie działa więc sprawdzam i wskoczył(działa) natomiast przy próbie przełączenia programu zawiesza się i reset.Więcej się już nasz dream nie podniósł.

Wygląda to tak....robi 5620 boot wsakuje ----(cztery kreseczki) i nie może wskoczyć program.Dzisiaj wgrałem nowe (oryginalne oprogramowanie rel.106) kablem null -programem DeamUp5620...pokazał komunikat że wgrał natomiast po restarcie znowu 5620boot ...---- i nie chce wsakiwać program....próbowałem drugi raz wgrywać ....kasuję trzy razy aby być pewnym że pozbył się wszystkich śmieci i dalej to samo.Czy ktoś pomoże mi postawić dreama?????????????????

Z góry dziękuję za wszystkie rady(oby skuteczne bo nawet nie wiem gdzie jest jakiś serwis dreama)

pozdrawiam serdecznie

arco

przewija się 5620boot....5620boot...5620boot...a potem wskakują cztery kreseczki i stoi ...gdzie normalnie zawsze wskaiwał numer programu a tu nic....tak jakby w tym miejscu zawsze się wieszał

uf....ale kanał

Guest sp69
Kiedy na wyświetlaczu naszego tunera pojawią się „płynące” napisy naciskamy strzałkę w górę i trzymamy tak długo aż nie pojawią się cztery liczby dziewięć: 9999

To powinno zalatwic sprawe.

Heimdall.....tak właśnie robiłem i pojawiały się cztery9999 i dalej to samo.....po restarcie 5620boot...5620booot...i cztery kreski i nic...nie chce wskoczyć więc to nie to ale dzięki.....czekam nadal na podpowiedzi

arco

Guest sp69

mozliwe ze nie obejdzie sie bez serwisu :(

proponuje jeszcze kilka razy wykasowac flash, bez wgrywania image, kiedys taka kombinacja mi pomogla.

edit:

arco15 czytam tutaj i na tym drugim forum o Twoim probemiz z botowaniem ale nie widze nigdze zebys pisal, ze trzymasz ta strzalke w gore...

Guest sp69

Jeszcze jedno mi wpadlo do glowy, w sumie nie wieze, ze to jest przyczyna ale zapytac nie zaszkodzi a Tobie moze pomoc...

Czy jak juz zakonczysz proces czyszczenia flasha i programowania DreamUp5620 przed resetem i zrobieniem flash erase (strzalka w gore). Wylanczasz program DreamUP5620 lub odpinasz kabel ?

Heimdall.....tak właśnie robię......trzymam strzałkę i mogę trzymać i 5 min. i ciągle są 9999....próbowałem krucej i dłużej....wcześniej wyłączam program i kabel z dreama...........dobra staciłem już nadzieję......MAM PROŚBĘ ....podajcie mi jakieś namiary na serwis bo chyba reklamacji mi nie uwzględnią....kupiony w Lublinie przez allegro.Z góry dzięki za namiary

pozdrawiam i dziękuję

arco :(

<_< z tego co czytam j/w to zrób tak wgraj oficjalny rel 1.06 dreamup do 5620 i po wgraniu odlacz i odczekaj 30 sek, trzymaj gorny przycisk az pojawia 9999 , nie restartuj tylko nacisnij na pilocie dream i powinna wysc konfiduracja dreama i rob po koleji co dream pyta i powinno byc oki . potem ustaw ip dreama i wgraj dobry backup np : Gemini 1.02 znajdziesz go napewno . moim zdaniem jak ida 9999 to musi wysc konfiduracja dreama, gorzej jak by bylo caly czas boot i boot . to wtedy sproboj tygirem imag 05.05 i poczytaj na portalu dreamsite tam wszycho na temat dreama .POWODZENIA .NARRA.Antoni thumbupsmile

cholera...w pewnym momeńcie załapał oryginalny....ale zdązyłem wklepać komunikację IP ale zwiesił się przy wyborze satelity i poresecie znowu to samo...zatrzymuje się na krechach...nie widzi połączenia sieciowego niestety.....a meneu wskoczyło przy przyczymywaniu strzałki....robię to jeszcze raz od wgrania na nowo ...może znowu wskoczy.......ale i tak coś jest nie tak....bo wychodzi na to że się bez przerwy wiesza i nic nie mogę zrobić.........

no i drugi raz zrobiłem tak amo i nie wskakuje menu.....jest felerny ten odboirnik....i chyba nie pamięć jeśli raz znowu wskoczyło menu

arco

no i niestety...mimo wszelkich kombinacji i prób oraz wykorzystaniu waszych wskazówek nic nie pomogło....właśnie pojechał do serwisu :( .....dziękuję wszystkim i pozdrawiam

arco