Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.
Sign in to follow this  
adamski.

dreambox 5620s

Recommended Posts

panowie mozecie mnie zninczowac ale czytam posty na tym forum i nie tylko na temat tego dreamboxa i juz mi sie w glowie niemiesci na temat tego tunera. Mam zamiar go kupic ale jak kazdy czlowiek ktory liczy zl zastanawia sie czy jest warto wydac pare groszy wiecej na inny sprzet. Posiadalem do tej pory pionka 1430 i moje pytanie jest takie czy oplaca sie zainwestowac jakies 300 zl wiecej za tuner ????? Co dostaje w zamian????

lepszy obraz ???? lepszy dzwiek?????wieksze mozliwosci ???? jezeli jak to jakie???. Jestem czlowiekiem ktory lubi ogladac filmy dobrej jakosci chodi miwizualnie ??? ale wieksza uwage przykladam do dzwieku.Chodzi mi konkretnie o wyjscie cyfrowe. Czy jest lepsze np od Noki czy Fergusona. Pozdrawiam wszystkich z sat4all i mam nadzieje ze nie zamkniecie tego postu (moderatozy) Wiem ze kazdy chce porownania tunerow ale za kazdym razem widze ze konczy sie na opiswywaniu modelow wyzszych niz 900 zl. Tak wiedz prosze o porownanie modelow przystepnych na potocznie mowiadz chlopska kieszen. Pozdrawiam wszyskich!!!!! :rolleyes:

Guest basssti

poczytaj jeden post nizej to sie dowiesz co i jak,wszystko tam masz napisane.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.