Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.
Sign in to follow this  
digitaltech

Problem z nagrywaniem na HDD kanałów kodowanych Azbox pr. HD

Recommended Posts

Witam . Nie wiem czy post jest we właściwej kategorii jeśli nie to proszę admina o przeniesienie w odpowiednie miejsce . Od początku : jestem posiadaczem tunera azbox premium HD z oryginalnym oprogramowaniem w wersji 0.9.5309 , posiadam zainstalowany MGcam 1.35A i korzystam z z serwera znajdującego się lokalnej sieci LAN ( newcam ) , wszystko działa dobrze poza nagrywaniem kanałów kodowanych , efekt jest dokładnie taki : przy próbie zapisu na HDD zapisuje się krótki plik 33 - 128 KB i koniec dopiero po zresetowaniu MGcama w open XCAS nagrywanie działa poprawnie .

Za każdym razem aby poprawnie coś można było nagrać na HDD muszę wcześniej zresetować MGcam w tym tunerze . Mogę tylko dodać że próbowałem z netu jako klienta użyć CCcamCAS i w tym przypadku zapis był bezproblemowy , nic nie musiałem resetować . Na zakończenie proszę mi powiedzieć czy jest możliwość skonfigurowania innego emulatora , który będzie klientem newcama i będzie mi poprawnie działać na moim azboxie . Czytałem , że można użyć MultiCAS jako klienta newcama ale mnie to nie chciało działać . Przepraszam za długi post , z góry dziękuję za odpowiedz . Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.