Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

Guidelines

Oto regulamin forum SAT 4 ALL:

 

1. Forum to powstało z myślą o wymianie doświadczeń w temacie SAT-TV i nie tylko, pomocy dla użytkowników, którzy są mniej zaawansowani oraz miejscem gdzie można podyskutować w miłej i przyjaznej atmosferze.

 

2. Na forum można podawać linki do innych stron związanych z tematami poruszanymi w poszczególnych działach, np. jeżeli jakiś problem został opisany i rozwiązany na innym Forum to nie ma sensu żeby temat zaczynać jeszcze raz.

 

3. 'Nikt nie jest nieomylny i każdy może się mylić.' to pierwsza z zasad której staramy się trzymać, czyli tolerancja dla wszystkich i pomoc w miarę możliwości i wiedzy.

 

4. Administracja czyta wszystkie, nawet bardzo krytyczne uwagi i je rozważa, dlatego zwrócenie uwagi Adminowi, Moderatorowi czy komuś z grupy SAT4ALL, jeżeli jest słuszna przyjmujemy ja z pokorą i staramy się rozwiązać problem w jak najmniej konfliktowy sposób.

 

5. Nie tolerujemy żadnych bluzg i kłótni na forum, obojętnie kto jaki ma status jeżeli ktoś ma jakieś "ale" do innego Użytkownika od tego są wszelakie komunikatory, maile oraz PW, dotyczy to również dyskusji o innych Boardach i podżegania do sporów

 

6. Zakaz podawania linków dotyczących dziecięcej pornografii, animals i tym podobnych.

 

7. W dziale OGŁOSZENIA zabrania się sprzedaży dekoderów, kart itp. w ilościach hurtowych. Wszystkie przedmioty muszą być przedmiotami znajdującymi się w wolnym obrocie rynkowym, nie podlegającymi zakazom handlu i koncesjonowaniu. Administracja Sat4All nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń oraz skutki wynikające z transakcji.

 

8. Zapraszamy do odwiedzania użytkowników innych boardow o temacie sat-tv, ponieważ nie mamy zamiaru rywalizować, a współpracować dla ogólnego dobra.

 

9. Linki z reklamą firm i forów tylko za zgodą Administracji!

 

10. Nikt nie odpowiada za wszelkie szkody, które mogą wyrządzić informacje zawarte na tej stronie!

 

11. Pamiętaj, że nielegalne jest oglądanie płatnej telewizji bez opłacania abonamentu! Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do celów edukacyjnych i hobbystycznych! Jakiekolwiek wykorzystywanie ich w celach niezgodnych z prawem jest prawnie zabronione!

 

12. Administracja, moderatorzy i inni użytkownicy prowadzący to forum w żaden sposób nie odpowiadają za informacje przekazywane i zawarte na tej stronie. Nie jesteśmy w stanie wszystkiego sprawdzać, czytać i tym samym w to ingerować.

 

13. Zabrania się podawać w postach kluczy. Od tego są inne programy, uploady, PW itp.

 

14. Nowo zarejestrowani użytkownicy są umieszczani w grupie 'Nowicjusz' która ma ograniczenia polegające między innymi na ograniczeniu ilości aktywności w ciągu dnia i możliwość napisania jednej prywatnej wiadomości  dziennie. Po napisaniu 5 zatwierdzonych wypowiedzi 'Nowicjusz' zostaje automatycznie przeniesiony do grupy 'Użytkownicy', która nie ma powyższych ograniczeń.

 

15. Na forum obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

 

16. Korzystanie z tak zwanych "linijek", umożliwiających odbiór programów telewizyjnych, bez posiadania opłaconej karty kodowej, jest ewidentnym łamaniem prawa i dyskusja na forum o takim sposobie odbioru treści telewizyjnych jest zabroniona.

 

Za niedostosowanie się do wyżej wymienionych punktów regulaminu użytkownik notyfikowany będzie OSTRZEŻENIAMI, nadmierne nieprzestrzeganie tychże zasad grozi BANEM , którego będziemy jednak dawać w ostateczności.

 

Nasze główne motto to SAT4ALL i tego się trzymajmy - Administracja SAT4ALL

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.