Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

kristof1992

Użytkownicy
 • Content Count

  191
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

kristof1992 last won the day on June 8 2019

kristof1992 had the most liked content!

Community Reputation

32 Bardzo Dobra

2 Followers

About kristof1992

 • Rank
  Czynny

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czasami jest tak z iptv, że trasa po VPN się skraca i masz mniej hopów w trace route.
 2. Czyli nie będzie już penthousów na hotbirdzie?
 3. kristof1992

  Problem OSCam

  Jeśli odpowiedzi z serwerów proxy mamy tylko z cache (czyli wygenerowanego w różnych odstępach czasu) to te odpowiedzi mimo wszystko są takie same? Chodzi o chińczyków. Albo inaczej porównać np 2 serwery proxy z samym cache z kartą w lokalu to odpowiedzi powinny być te same ?
 4. kristof1992

  Problem OSCam

  A czy czasami nie jest to tak że jeśli ustawimy DC na serwerach proxy to odpowiedzi mimo że obie będą poprawne to się będą różnić? Nie wiem czy to tak działa odpytywanie karty że mamy zaszyfrowany klucz z obrazu i ten klucz wygląda sobie tak: 123-123-123 Jeśli poślemy go na nasz serwer z REALNYMI kartami z opcją DC to wtedy każda karta zdekoduje ten ciąg tak samo (karta dekoduje nie cache). I wtedy DC przepuszcza że jest OK. Natomiast jeśli wyślemy prośbę do serwera proxy to otrzymamy już "gotowca" (nie dekodowanie z karty). Wtedy na 1 serwerze mamy odpowiedź 321-321-321 (bo leci z cache) Z serwera drugiego mamy odpowiedź 322-322-322 (też z cache) I oba zdekodują obraz? Nie wiem ogólnie jak działa dekodowanie i czy w identycznym czasie każda karta odpowiada sobie tak samo. Czyli ja załączę sobie kanał 10:00:00 i mam 1 klucz i 10:00:10 mam 2 klucz (bo co 10 sekund przyjmijmy zmiane). Drugi użytkownik ze swoją kartą jeśli załączy kanał 10:00:03 to dostanie ten sam kluczyk co ja z karty (swojej oczywiście) i potem nie dostanie następnego 10:00:13 tylko 10:00:10.
 5. kristof1992

  Problem OSCam

  Niestety tak działają chińczyki. 1 miesiąc pochodzi dobrze potem siada i zacina. Najważniejsze, żeby ino opchnąć linie. Potem niech się dzieje wola nieba Widać po tych ciągłych notfoundach. Musisz gadać z "żóltkiem" (specjalnie tak piszę w cudzysłowiu bo i może być to Niemiec, Anglik, Polak)
 6. Zmień dostawce Jedyny pomysł godny uwagi
 7. Ale widać, że dawca nie posiada 4k bo masz timeouty. Po prostu nie powprowadzane zmiany na serwerach + niepewne źródła = brak tego 4k. Pamiętaj jaka cena taka usługa. Jeśli chcesz mieć tanio to nie będzie dobrze. Jeśli chcesz mieć dobrze to nie będzie tanio
 8. Jeśli będziesz mieć dostęp z innego źródła (nie od chińczyka), to powinieneś dostać gotowca, wrzucić na dekoder i oglądać Tak to według mnie powinno wyglądać.
 9. Czytać czytać i jeszcze raz czytać Wszystko (łącznie z konfigiem) podane na tacy na forum.
 10. Podeślesz skrypcik do skanowania? Sam bym sobie zrobił dla własnych kart.
 11. Tak to wiem, tylko że niestety, ale lepsze były gotowce i skanery po telnecie / ssh. Wtedy robisz sobie wszystko automatycznie. Sanchoo to robił tylko brak kontaktu z nim niestety juz
 12. Na forum dvhk był temat "gotowe zbiory sid i services" (jakoś tak). Czy ktoś ma gdzieś takie gotowe zbiory? Były również skanery kanałów do wrzucenia w telnet i dzięki temu robiło się samemu gotowe services. Fajna opcja to była do zaktualizowania swoich services.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.