Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

ramzes28

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Pozytywna

About ramzes28

 • Rank
  Nowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam Starego Coolstream Tank i narazie nie znalazłem nic z lepszym obrazem Jeśli chodzi o HD szukam coś dobrego w 4k ale nie wiem co wybrać ??
 2. Są w -> repo. @mmac Podmień OSCam'a na najnowszego, jest do pobrania w repo (link powyżej) i pokaż konfigurację klienta. @Beny9 Pisałem, że kiedyś wstawiłem liby tylko trzeba poszukać. Jest 3 tematy w dziale OSCam z "dm500" w tytule (wiem bo przed chwilką sprawdziłem) i znalazłem post, w którym jest podwieszone archiwum. DM500 oscam cp serwer, nbox klient Pobrać OSCam'a z repo plus liby, nie wiem czy to zadziała bo nie mam na czym sprawdzić. Rozumiem że tego mam pobrać ??oscam-svn11439-mipsel0.zip (708,67 KB) ?
 3. Witam Solo 2 potrzebny mi do niego najnowszy oscam z obsługą FEDC seca może ma ktoś taki działający już gotowy do podmiany oscam ?? dziękuję
 4. Witam Posiadam Mikrotik RB 433 I mam wgrany w nim lede czy jest oscam z poprawką 0x00FEDC pod Lede żebym podmienił tylko binarkę ? Bardzo dziękuje
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.